מעבדת LEM – מוכרת לצורך העברת סטאז׳ לעובדי מעבדה רפואית

לאורך השנים מעבדת LEM מאפשרת לעובדי מעבדה רפואית לעשות סטאז׳ במעבדה. העובדים במקום עורכים בדיקות לגילוי מוקדם של סרטן מסוגים שונים. האבחון מתבצע בתחום הפתולוגיה, היסטופתולוגיה, ציטופתולוגיה, פתולוגיה מולקולרית וגם רפואה אשר מותאמת אישית לכל אחד.

המעבדה פועלת ברישיון משרד הבריאות ומתמחה בבדיקות לגילוי מוקדם של סרטן צוואר הרחם. נעשה בה שימוש בדרכים חדשניות וטכנולוגיה מתקדמת על מנת לזהות את גרורות סרטניות בשלבים מוקדמים. מרפאות, קופות חולים ורופאים פרטיים מרחבי כל הארץ עושים שימוש בשירותים של המעבדה.

 

גילוי מוקדם של סרטן צוואר הרחם

אחת ההתמחויות של מעבדת LEM היא השימוש בטכנולוגיה מתקדמת לצורך ביצוע של בדיקות משטח צוואר הרחם. הבדיקות הללו מאפשרות לזהות מבנה רקמתי חריג ובהתאם לכך ניתן לגלות סרטן בשלבים מוקדמים. הטכנולוגיה שבה עושים שימוש במעבדה מובילה לכך שגורמי רפואה מכל הארץ בוחרים בשירות שלה בכל הנוגע לגילוי מוקדם של סרטן.

אם אתם צריכים לעשות אבחון לגילוי מוקדם של סרטן או אפילו בדיקה לנוכחות הווירוס HPV, במעבדה הזו יכולה לעשות זאת בשבילכם. אתם מוזמנים ליצור קשר כדי לשמוע פרטים נוספים ולראות האם ישנה אפשרות לערוך את הבדיקה בה אתם מעוניינים כבר בזמן הקרוב. זו בוודאי תוכל להיות אופציה מצוינת בשבילכם.

 

עיסוק במחקר ופיתוח

מעבדת LEM לא עוסקת רק בפתולוגיה מולקולרית ובדיקות לאבחון מוקדם, אלא גם במחקר ופיתוח של טכנולוגיות חדשות בעולם הרפואה. מדובר במעבדה אשר מעסיקה את מיטב המוחות בארץ, ולא בכדי ניתן לראות כי מרכז הפעילות שלה רק ממשיך לצמוח במרוצת השנים. העובדים בה עושים עבודה מצוינת שמקדמת את הבריאות של כולנו והופכת את שירותי הרפואה המתקדמים לנגישים יותר.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן