עורך דין תאונות עבודה – התייעצות ראשונית היא בגדר חובה

ההגדרה של תאונות עבודה אלו הן תאונות אשר נגרמות בזמן העבודה או לחילופין בגלל העבודה. זוהי למעשה ההגדרה של הביטוח הלאומי. חשוב שכל אחד יהיה מודע לחוקים הללו היות וכמעט כל אחד מאתנו הינו שכיר או עצמאי וחשוב שנהיה מודעים לזכויות שלנו. ישנם מקרים רבים אשר בהם התאונה עשויה לזכות את הנפגע בזכויות רבות ממספרר מקורות. כמו לדוגמא במקרים של תאונת דרכים בזמן העבודה, יהיה הנפגע זכאי לפיצויים בגין תאונת עבודה. במקרה כזה הפיצוי יכלול גם פיצוי מחברת הביטוח אשר היא ביטחה את הרכב בביטוח חובה והוא יהיה זכאי גם לקבלת תגמולי ביטוח מטעם המוסד לביטוח לאומי בגין הפגיעה מתאונת עבודה.

התייעצות ראשונית עם עורך דין – חובה!

כאשר אדם מוצא את עצמו נפגע בעקבות תאונת עבודה, הוא לא תמיד מודע לזכויות שלו ולא תמיד הוא ידע מה לעשות  ואיך לטפל בקבלת הפיצויים. לא תמיד הוא בכלל יהיה מודע להיקף הפיצויים המגיעים לו אם בכלל. ישנם מקרים רבים אשר בהם הנפגע יהיה זכאי לקבל פיצויים מוגדלים שיקלו עליו את ההתמודדות עם הפגיעה אשר ממנה הוא סובל, אך הוא פשוט לא ידע על כך אם הוא לא יפנה להיוועץ בעורך דין תאונות עבודה. מסיבה זו אנחנו ממליצים מאוד לכל מי שרואה את עצמו נפגע בעקבות תאונת עבודה, כי יפנה ויקבל ייעוץ מקצועי של עורך דין מומחה המכיר את התחום הספציפי של תאונות עבודה והוא יהיה זה שיוכל לסייע לו לקבל את מירב הפיצויים המגיעים לו על פי חוק.

לא צריך להתמודד לבד

חשוב לדעת כי ההתמודדות מול תביעת הפיצויים באופן עצמאי עשויה שלא להוביל לשום מקום. הנפגע ימצא את עצמו מתמודד עם הפגיעה כאשר אין לו כל מקור תמיכה ואין לו כל סיוע משום כיוון.

זו הסיבה שאנחנו מייעצים וממליצים בכל פה להיעזר בשירותיו של פייפר כהן משרד עורכי דין אשר גם יסייע ויחסוך זמן ואף יסייע לנפגע לקבל את הפיצויים המגיעים לו על פי חוק.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן