יתרונות מרכזיים בהמסת שומן בקור

טיפול המסת שומן בקור הוא טיפול פופולרי לירידה במשקל. זה נקרא גם קריוליפוליזיס וזה הליך לא פולשני הכולל הקפאת תאי השומן. הטיפול נעשה על ידי שימוש בטמפרטורות קרות להפחתת השומן בגוף. זה נועד לשמש בשילוב עם דיאטה ופעילות גופנית.

יתרונות של המסת שומן בקור

היתרונות העיקריים של טיפול המסת שומן בקור זה הם:

  • ממזער את הסיכון לתופעות לוואי וסיבוכים כגון צלקות, זיהום וכאב
  • יעיל בטיפול בשטחי שומן גדולים
  • בטוח לשימוש על הפנים ופלג הגוף העליון 

ההליך נעשה בדרך כלל במשרדו של הרופא או במרכז כירורגי. זה לוקח כשעה ואינו מצריך הרדמה כללית וכמעט שאין לו תופעות לוואי. תופעות הלוואי השכיחות ביותר הן נפיחות, חבורות, אדמומיות ורגישות באתר הטיפול.

איך נעשים טיפולי המסת שומן בקור?

טיפולי המסת שומן בגוף קרים יכולים להיעשות במספר שיטות, כולל קריותרפיה, תרמוגרפיה ושאיבת שומן בלייזר. הטיפולים נעשים בדרך כלל בטמפרטורות נמוכות יותר לפרקים קצרים יותר מהליכי שאיבת שומן מסורתיים. 

קריותרפיה: טיפול קריותרפי כולל חשיפת המטופל לקור קיצוני למשך מספר דקות בכל פעם על מנת להפחית את כמות תאי השומן בגוף. שיטה זו הוכחה כגורמת לכיווץ כלי דם ולהקטנת זרימת הדם סביב אדיפוציטים, מה שגורם להם לשחרר את האנרגיה האצורה שלהם כחום במקום גלוקוז. 

תרמוגרפיה: תרמוגרפיה משתמשת דווקא בקרני אינפרא אדום להקפיא את תאי השומן בגוף לפני שהם משחררים את האנרגיה האצורה שלהם כחום. שיטה זו גורמת גם לכלי דם להתכווץ ולהפחית את זרימת הדם סביב אדיפוציטים, מה שגורם להם לשחרר את האנרגיה האצורה שלהם כחום במקום גלוקוז. 

שאיבת שומן בלייזר: טיפולי שאיבת שומן בלייזר פועלים באמצעות לייזר כדי לגרום לנזק באזורים שבהם יש יותר תאי שומן. קרן לייזר האנרגיה מפרקת את תאי השומן, מנזלת אותם ומנקזת אותם דרך הגוף.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן