ג׳ינסים לנשים – אילו גזרות קיימות

אם את אוהבת ג'ינסים, ברור מדוע מידי פעם את תוהה באיזו גזרה של ג'ינס תרצי לבחור. האם הכול יכול להתאים לך? התשובה היא כמובן לא.

לבחור בין מגוון רחב כל כך של גזרות ג'ינסים שונות זה לא עניין פשוט. בנוסף, זה גם ברור שמדובר על עניין מאוד אישי, כי לכל אחת יכולות להתאים גזרות שונות, כך שצריך לבדוק את הדברים לעומק.

למשל, האם את מעדיפה ג'ינסים לנשים בגזרה כמה שיותר גבוהה? או שאולי למבנה הגוף שלך דווקא ג'ינס נמוך יותר יוכל להתאים?

רחב או צמוד?

עוד שאלה שכדאי לך לתת עליה את הדעת לפני שאת רוצה לבחור את הג'ינס הנכון לך, זו השאלה האם את מעדיפה אופציה של ג'ינס כמה שיותר רחב או כמה שיותר צמוד? זה מאוד תלוי גם בשאלה לאן את מתכוונת ללכת עם הג'ינס הזה.

כמובן שאם את מחפשת ג'ינס שיהיה אלגנטי יותר לאירוע, הרי שעדיף יהיה לבחור באופציה הצמודה כמעט תמיד. מצד שני, אם את מחפשת ג'ינס לחיי היומיום, יכול להיות שגם משהו רחב ופשוט יותר יוכל לעשות את העבודה.

לכן המסקנה ברורה: לכל אישה יכולים להתאים ג'ינסים אחרים וחשוב להכיר תחילה את האופציות הקיימות. 

באיזה צבע תרצי את הג'ינס החדש שלך?

בחיפוש אחר ג'ינס שיהיה לך כמה שיותר יפה, כדאי שתחשבי גם על השאלה באיזה צבע את רוצה אותו. האם את מעדיפה ג'ינס בצבע מסורתי כחול? או שאולי את מחפשת ג'ינס שחור, לבן או בכל צבע אחר?

יש היום מגוון אדיר של אפשרויות לא רק מבחינת הגזרות אלא גם מבחינת הצבעים. לכן כדאי שתשקיעי מחשבה בעניין הזה כדי שתדעי לומר בדיוק מה את מחפשת.

> למידע נוסף וצפייה בקטלוג היכנסי אל אתר Lee Jeans!