האם קיים קורקינט המתאים לילדים ממש קטנים? כן!

הילדים של היום מתפתחים מהר מאוד. אם בעבר ידענו שאת האופניים הראשונות קוונים לילד לקראת גיל 3 ואם הוא רוצה בכל זאת כלי כלשהו לרכב עליו קונים לו בימבה קטנה, הרי שהיום יש כבר את כל סוגי האופניים והקורקינטים בכל המידות ולכל הגילאים.

הילד הקטן יכול בהחלט לנוע על גבי הקורקינט ולחוש כמו גדול.

 

אל תתפשרו על הבטיחות

אז נכון שזה מפתה ונכון שזה ממש חמוד לאפשר לילד קורקינט 3 גלגלים. הוא ייהנה מרכיבה על כלי כמו של הילדים הגדולים, אך אנחנו ההורים אמורים להיות המבוגרים האחראיים ולא להתפתות ללכת על קורקינט שהוא לא ממש יהיה בטוח עבורם לשימוש.

יותר מידי אסונות כבר אירעו בעקבות שימוש של ילדים קטנים מידי בקורקינטים גדולים מידי. היו אלו אסונות כמעט בלתי נמנעים, לו רק חשבו ההורים פעמיים לפני שהם הגישו לילדים הרכים את הקורקינט זה לא היה קורה.

 

קורקינט מתאים ובטוח

אז הבנתם שהקורקינט חייב להיות בטוח לשימוש עבור הילדים. אין כל מצב לתת לילד כלי שלא באמת מתאים לו. למרות שלפעמים הילד כל כך רוצה ונדמה שאין בעצם כל בעיה עם זה, הילד שולט היטב על הכלי, הוא בוגר לגילו, הוא מסוגל לרכב היטב וכו' וכו', שורה ארוכה של תירוצים שונים ומשונים.

התוצאה ההרסנית ולעיתים ההרסנית מאוד, עלולה להיות קשה מאוד.

חשוב לזכור תמיד את מה שעלול לקרות בעקבות חוסר זהירות על מנת שההורים לא ימצאו את עצמם בוכים על העבר.

 

תנו לילד את הכלי המתאים לו

אז אם אתם רוצים לשמח את הילד, להעניק לו מתנה חמודה ושימושית שהוא ייהנה לעשות בה שימוש, קנו לו קורקינט קטן ובטוח.

 

הכנסו עוד היום לאתר של סמארט טרייק.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן