טיפול במחזור לא סדיר

מחזור חודשי תקין נמשך 28 יום, בתוספת מינוס שבעה ימים. דימום וסת נחשב כלא סדיר אם הוא מופיע בתדירות גבוהה יותר מכל 21 יום או נמשך יותר מ 8 ימים. במקרים כאלה, ישנם דרכי טיפול כדי להתמודד עם התופעה הזו.

טיפול במחזור לא סדיר 

הפרעות במחזור החודשי כוללות תסמינים כמו התכווצויות כואבות, דימום כבד או היעדר מחזור. אלה יכולים להיות סימן למצב חמור יותר, כגון אנדומטריוזיס, תסמונת שחלות פוליציסטיות או שרירנים ברחם. 

טיפול אקופונקטורה הוא תרופה טבעית מוכחת בתור עבור טיפול במחזור לא סדיר ומסייעת בהסדרת המחזור החודשי וריפוי הפרעות במחזור חודשי. יש עוד דרך לטפל במחזור בצורה תקינה באמצעות דיקור סיני יעיל ונטול כאבים שרבים מהרופאים ממליצים עליו כטיפול טוב ויעיל.

דיקור סיני מוכח כיעיל 

בשנת 2009 פרסם צוות מחקר משולב מבתי ספר לרפואה בלונדון ובסין סקירה של ספרות מדעית בנוגע לשימוש בדיקור סיני ורפואה סינית מסורתית לטיפול בהפרעות גינקולוגיות. 

הם סקרו מחקרים על הטיפול באנדומטריוזיס, פוריות, דיסמנוריאה, דימום חריג ברחם, תסמונת קדם וסתית, תסמונת גיל המעבר, שרירנים ברחם, דלקת כרונית באגן, תסמונת השחלות הפוליציקטיות, דלקת צוואר הרחם ודלקת הנרתיק.

הדבר המעניין הוא שיש דרך מעולה לטפל בכל הבעיות הללו והיא על ידי טיפול בדיקור סיני יעיל ונכון שכדאי מאוד לבדוק לפני שאתן מתייאשות מכל טיפול כזה או אחר.

כמה עולה הטיפול? 

ישנם כל כך הרבה טיפולים שיש לעשות כדי לעזור לסידור תקין של המחזור אצל האישה. לא תמיד יודעים איך לעשות את זה ונשים רבות מוותרות על טיפול שונה כמו דיקור סיני. עם קצת יידע והכוונה, טיפול בדיקור סיני יכול להיות יעיל ועוזר לבנות שהמחזור שלהן אינו סדיר.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן