איך מוכרים רולקס

דרך סרטים, ספרים וסדרות טלוויזיה, למדנו כבר שמכירות היא אומנות בפני עצמה. אחת כמה וכמה, כשמדובר על מוצרים ספציפיים אשר יש להם קהל יעד מסוים. צריך לדעת כיצד להציע את המוצר ולגרום ללקוח להבין שהוא צריך את המוצר הזה ומשתלם לו לקנות אותו מאיתנו.

אז, איך מוכרים רולקס? דוגמא טובה לכך הוא שעון רולקס. זה לא מובן מאליו. אומנם מדובר בשעון יקר ערך, אומנם מדובר בשעון פופולארי מאוד, שעון אשר נמכר בלא מעט מדינות ויש הרבה המון גברים ונשים שחושקים בו, אך עדיין, צריך לדעת איך למכור אותו. לא כל אחד יכול ולא כל אחד יודע כיצד לעשות את זה. בוודאי אם עומדים מול לקוחות שמכירים את השעון ויודעים ממה הוא פועל, איך הוא פועל, אילו מרכיבים יש בו ועוד.

צריך לציין, מעבר לעניין של המכירה בפועל, הדרך בה ניגשים ללקוח ומציעים לו את השעון, יש גם חשיבות לשאלה מה מציעים יחד עם השעון. כלומר, האם הוא כולל אחריות, שירות תיקונים, האם המקום מציע מעבדה משלו ועוד.

 

כיצד מבצעים את המכירה בפועל

בשביל למכור שעוני רולקס, נכון להציג קטלוג נרחב של שעונים בעיצובים שונים, כך הלקוח יכול לבחור איזה מבין הדגמים מתאימים לו. כמו כן, יש לספק מפרט רחב על כל שעון ושעון ולהסביר לו בצורה ברורה על כל אחד מהם.

כך הוא ידע, שאנחנו מבינים בתחום ולא מוכרים לו מוצר שאין לנו מושג לגביו, וכן יהיה לו הרבה יותר קל לבחור שעון רלוונטי עבורו.

כמו כן, חשוב שאנחנו נספק לו את השעון עם כל הרכיבים הנלווים באריזה יפה, וכל מה שצריך בשביל שהוא ירגיש שאכן הוא מקבל מוצר חדש, אמיתי, מקורי.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

מופע קסמים: למי זה מתאים?

מופע קסמים הוא סוג מיוחד של מופע שבו הקוסם אינו משתמש באביזרים או בתחבולות, אלא מסתמך על כוחות התפיסה, האינטואיציה והדמיון שלו. הקהל צופה בקוסם

קרא עוד»
דילוג לתוכן