איך מעצבים צ'ק ממותג?

כל תחום המיתוג עובר כל הזמן שינויים ושיפורים כאשר כל בית עסק משקיע בשיפור התדמיתי שלו על ידי עיצובים מושקעים של כל הניירת, כרטיסי הביקור אתר האינטרנט ועוד. גם פנקסי צ'קים זוכים בשנים האחרונות לעיצוב מוקפד כאשר גם הם מציגים חזות מלוטשת ותדמית מרשימה. 

לא פעם נראים הצ'קים הממותגים של בתי העסק ממש כמו ברושורים ממותגים ותדמיתיים לכל דבר.

הדבר שמאפשר את ההדפסה הזו של הצ'קים הממותגים זוהי הטכנולוגיה המתקדמת השומרת על בטיחותם של הצ'קים גם כאשר הם מודפסים בצורה כזו.

איך מעצבים את הצ'קים הממותגים?

על מנת לממש את הצ'קים המעוצבים, יש לפנות כמובן אל מעצבים גרפיים אשר ייטיבו לעצב את הצ'ק בצורה הנאה, הממותגת והמושכת שלהם. אך מלבד זאת יש לשים לב לרמת האבטחה של הצ'ק ולבטיחות שלו. ברור כי אין בית עסק שיסכים לוותר על הבטיחות והאבטחה של הצ'ק כאשר היופי בא על החשבון.

למעשה יש היום את האמצעים הכי מתקדמים להשגת ביטחון מלא של הצ'קים כאשר ההדפסה מיושמת על ידי צבעים ביטחוניים וכל התהליך נעשה בצורה הכי בטוחה והכי מוגנת.

חשוב לדעת כי הדפסה של צ'קים חייבת להתבצע בבית דפוס אשר מציע ת השירות של הדפסת אופסט באמצעות הצבעים הביטחוניים. ברור כי כל בית דפוס מסוגל להדפיס צ'קים ממותגים ומרשימים ולעיתים גם הבנקים יזמינו את אותם הצ'קים בבתי דפוס רגילים. אך מי שנוהג כך, מסכן את עצמו וחושף את הצ'קים שלו לזיופים.

צ'קים מעוצבים – סוגים

קיימים מספר סוגים של צ'קים מעוצבים כאשר כיום, לא רק שהצ'ק מעוצב ומשודרג אלא שהשימוש בתוספת העיצובים והצבעים הופך את הצ'ק להרבה יותר בטוח.

הסוגים הקיימים בין הצ'קים המעוצבים 

  • צ'קים ללא כל מימד עיצובי שהם צ'קים רגילים בצבעי הבנק.
  • צ'קים שכוללים את הלוגו של החברה.
  • צ'קים שכוללים רקע ייחודי בהתאם לצבעים של החברה.
  • צ'קים שכוללים הטבעת פוייל.
  • צ'קים שכוללים הטבעת הולוגרמה.

שווה להשקיע בצ'קים מעוצבים עבור העסק על מנת שהם ישלימו את המיתוג של בית העסק.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן