איך להתמודד עם חרדה?

העולם המתקדם של היום, עם כל היתרונות שבהתפתחות הטכנולוגית והאמצעים השונים, גם טומן בחובו בעיות שלא כולם אוהבים לדבר עליהם.

על פי סקרים של משרד הבריאות. בעקבות התפתחות הטכנולוגיה, 5 אחוזים מהאוכלוסייה מאובחנים כבעלי הפרעת חרדה שונה ו – 17 אחוזים כבעלי דיכאון או חרדה.

העולם נע בקצב מסחרר, החל בעבודה הקבועה שעות רבות, הטלפונים שתופסים לנו חלק נכבד מהיום וכו', כל אלה משפיעים מאוד על איכות החיים שלנו ועל מצב הרוח והאנרגיות שלנו.

התקף חרדה

כאשר אתם מרגישים לחצים נפשיים שונים, כתוצאה מתקריות מסוימות בחיים אנו צריכים לדעת איך להתמודד עם חרדה.

חרדה יכולה לקרות כתוצאה מחוויות שונות של האדם, השפעה של הסביבה או המשפחה, חוויות של דחק ולחץ שונים ו…כן אפילו המצב הביטחוני בארץ, עלול לגרום לחרדה.

התקף חרדה יכול לבוא לידי ביטוי על ידי חוויה קשה עד כדי כך שאתם "בטוחים" שאתם הולכים למות. לכן בדרך כלל, התקף חרדה ראשון יכול להיגמר בחדר מיון.

בהתקף חרדה ייתכן ותחושו דפיקות לב לא סדירות, רעידות, הזעה, קושי בנשימה, צמרמורות, לחץ בחזה, גלי חום פנימיים, נימול בגוף, ועוד כל מיני רגשות של איבוד שליטה.

ישנם רבים שכתוצאה מהתקפי החרדה, הם הפכו לחרדתיים מהתקפים כאלו. מי שעובר את החוויה הזאת, לא נרגע כל כך מהר.

 

טיפול בחרדה

אז מה עושים? רוצים לדעת איך להתמודד עם חרדה? ראשית חשוב שתדעו, ישנם אנשי מקצוע רבים שיודעים לטפל במקרים האלו בצורה הטובה ביותר. כך תחזרו לחיים תקינים ומאושרים.

ישנם טכניקות הרפיה שונות המשפיעות על גוף האדם ומרגיעות אותו. פנו למומחים שיעזרו לכם לצאת מזה ולהרגיע אתכם שתוכלו להמשיך בשגרת חייכם באושר.

 

לחצו כאן כדי להתייעץ עם פסיכולוג דתי בירושלים.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן