איך לבחור משרד אדריכלות?

בכל פעם שאנו באים לבנות דירה או מבנה מסוים, לשפץ או אפילו לשנות משהו הדורש אישורים מטעם הוועדה לתכנון ובניה המקומית נצטרך את שירותיו משרד אדריכלות. חשוב לעבוד מול אדריכל מנוסה ומקצועי שיעזור לנו להפוך את הרעיונות שלנו למציאות, ידע לתת טיפים ולהיעזר בידע ובניסיון שלו לייעץ, לאפיין ולייצר את השרטוטים וההדמיה הממוחשבת הנדרשת ללקוח כדי להתרשם ולבצע את השינויים הנדרשים. מציאת אדריכל אמין, מקצועי ומנוסה שיהיה נוח לעבוד אתו הוא לא דבר פשוט. יש מגוון רחב של אדריכלים עם התמחויות שונות, סגנונות עיצוב מועדפים וכמובן אופי שונה מה שעשוי להספיק גם על העיצוב וגם על הכימיה בין האדריכל ללקוח. 

פרמטרים שעשויים להשפיע בבחירת משרד האדריכלות:

  • וותק וניסיון – חשוב מאוד לעבוד עם אדריכלים מנוסים וותיקים בתחום. לא רק משום שהם ידעו יותר דרכים ושיטות להפוך את החלומות שלנו למציאות באמצעות סגנונות עיצוב טובים אלא מכיוון שהם יכירו יותר אלמנטים של עיצוב, יותר סגנונות עיצוב, יכירו היטב את סדר העבודה מול הרשויות וסביר להניח שיהיו עם קשרים רבים יותר.
  • תחום התמחות – כפי שאמרנו, יש אדריכלים מסוגים שונים עם תחומי התמחות שונים. חלק מתמחים בבתים פרטיים, אחרים בבנייני מגורים, אחרים במבנים תעשייתיים וכו'. כמו כן יש לכל אדריכל העדפות לגבי תחום עיצוב מסוים או סגנון עיצוב שהוא שואב ממנו השראה ויהיה עליכם לבדוק שזה תואם את החזון שלכם.
  • תיק עבודות – כמו בכל תחום ומקצוע אחרים כדאי להתרשם מתיק העבודות של האדריכל.

 

לסיכום; חשוב לבחור בקפידה את האדריכל שאנו רוצים לעבוד אתו. לאחר שיחה ו/או פגישה עם האדריכל יתווסף פרמטר נוסף לבחינת האדריכל והוא האינטואיציה שלנו והכימיה שלנו עם האדריכל שגם את זה כדאי לקחת בחשבון.

מחפשים אדריכל בהוד השרון? הקליקו על הלינק

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן