איך לבחור שרשרת לגבר?

סגנון השרשראות של הגברים שונה לגמרי מאותן שרשראות אשר מוצעות לנשים ולכן לעיתים דרושה עזרה בעת בחירת שרשרת לגבר בהשוואה אל שרשרת לאישה. במאמר זה נעזור לכם במלאכת הבחירה. 

שרשראות לגברים 

שרשרת, אותו תכשיט אשר עונדים סביב הצוואר הוא אינו מנת חלקן של נשים בלבד. נכון לעשור האחרון גברים רבים בוחרים לקנות שרשרת המיועדת לגבר, השונה מאוד בסגנונה מתכשיטי נשים, כאשר בחירת השרשרת תמיד תיעשה בהתאם לתקציב עליו הוחלט מראש, חומר הגלם הרצוי, הסגנון והגודל הרצוי.

בוחרים שרשרת לגבר 

תקציב  – הצעד הראשון תמיד יהיה סינון של השרשראות האופציונליות בהתאם לתקציב עליו הוחלט טרם תחילת תהליך רכישת השרשרת. התקציב מכתיב במידה רבה את רמת האיכות של השרשרת. נכון להיום יש אפשרות לבחור שרשרת לגבר החל מסכום של 50-60 ₪ ברמת איכות נחמדה ועד יותר מ – 250 ₪ כאשר כאן הכוונה היא שרשרת ברמת איכות גבוהה יותר ולעיתים של מותג מוכר. 

סוגים – ישנם סוגים שונים של שרשראות לגברים, ביניהם גורמטים, שרשרות חוליות לגבר, שרשרת תליון לגבר ועוד. בדרך כלל השרשראות עשויות מחומרי גלם שונים ומוצעות בצבעים שונים, כמו למשל במקרה של בחירת גורמט לגבר. שלושת סוגי הגורמטים לגברים נחלקים בהתאם לצבע השרשרת, קרי, החומר ממנה היא עשויה. 

גוונים – גורמט שחור משדר מראה סולידי קלאסי. אידיאלי לגברים אשר אינם מעוניינים להבליט את השרשרת אלא לשלב אותה עם המראה הכללי שלהם. שרשרת גורמט כסופה אידיאלית לגברים שמעוניינים לבלוט שכן אין אפשרות להתעלם משרשרת כסופה ושרשרת בצבע זהב נפוצה ביותר ואידיאלית לרוב הגברים. בדרך כלל שרשרות אלו מתאימות לסגנון היפסטרי, אך לא רק.

אורך ועובי השרשרת – חשוב למדוד את היקף הצוואר של הגבר טרם בוחרים שרשרת לגבר באורך זה או אחר. טווח האורכים של שרשראות המוצעות לגברים הוא בין 30 ל – 80 ס"מ ורוב הגברים מעדיפים שרשרת באורך ממוצע של בין 50-60 ס"מ. ככל שהשרשרת תהיה יותר עבה ככה היא תהיה פחות עדינה. לקריאה אודות שעוני גברים

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן