איך רוכשים מעלון מדרגות

ישנם כמה דרכים שבהם תוכלו לנקוט כדי להגיע לספקים המיוחדים שמספקים את מעלון המדרגות. חשוב בכל מקרה לרכוש את המוצר היקר הזה ממקומות רשמיים. אז איפה תוכלו למצוא אותם במחרים טיפה פחות יקרים ולמה כדאי לבדוק לפני רכישה?!

 

איך רוכשים מעלון מדרגות

ישנם כמה אתרי אינטרנט שמתעסקים ברכישה של מעליות ביתיות. ברוב המקרים ההרכבה נעשית יחד עם החברה המספקת את המוצר כך שיש לבדוק האם זה יתאים לצרכים שלכם.

כמה בכלל עולה מעלון? התקנת מעלית ביתית עולה בסביבות ה- 80,000 עד 200,000 ש"ח, או 110,000 ₪ בממוצע. התשלום הוא עבור הציוד ועבור ההתקנה. המחיר תלוי בעיקר בסוג המעלון.

בבתים רב מפלסים יכולים ליהנות מהתקנת מעלית או מעלון, במיוחד אם אתם משתמשים בכיסא גלגלים או מתכננים להזדקן במקום. פרויקט זה מגדיל את הערך הכולל של הנכס והופך אותו לנגיש יותר.

 

כמה זמן לוקח להתקין מעלון?

ניתן להתקין מעלית מדרגות רגילה ביום אחד. יתר על כן, מעלית המדרגות לא תופסת מקום רב בבית שלכם. ללא קשר לאופן בו גרם המדרגות בנוי, או כמה הוא קטן או גדול, תוכלו למצוא בקלות משהו שעובד עבורכם.

ספקי מעליות מדרגות רבים יבואו למעשה למקום מגוריכם כדי לברר את תנאי המדרגות תוך כדי ביצוע מדידות על מנת לוודא שהם מוצאים לך את ההתאמה הנכונה. גורמים נוספים שנחשבים במהלך הבחירה כוללים את היד הדומיננטית שלכם, סוג כיסא הגלגלים בו אתם משתמשים, הגובה שלכם וכן מדידות גרם מדרגות.

 

האם מעלון מוגבל לשימוש בבית?

הדבר הטוב עם מעלית המדרגות הוא שהוא לא מוגבל בהכרח לשימוש בתוך הבית. אם יש לכם סיפון או מרפסת שיש לה מדרגות מדרכה ושבילים; אתם יכולים למצוא את זה נוח ובמקרים מסוימים, זה נחוץ גם למקצוענים להתקין מעלית מדרגות גם במדרגות.

ניתן להתקין מעליות כך שיתאימו לגודל הזמין – לא משנה אם יש לכם רק 2 או 3 מדרגות – וכפי שקורה בבית, תהיה לכם החופש לנוע ללא חשש ליפול. זה נועד להגביר את עצמאותכם.

 

למידע נוסף – מעלון מדרגות באתר פיסגהליפט.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן