כיצד בונים מטבח בסגנון כפרי מודרני?

המטבח המודרני הוא כזה שלא רק נמצא בחלל משותף עם פינת האוכל והמעבר אל החלל של הסלון, כי אם המטבח הוא המקום הזה אשר כל המשפחה אליו נאספת ובו כל אחד חופשי להפגין את כישוריו עם קהל או בלעדיו. מטבח מודרני הוא כזה ששם את הדגש על הנוחיות והיעילות של שימוש באזור הזה של המטבח, ובכל בנייה של מטבח מודרני יש את החלוקה הזו לאזורי עבודה ואזורי אחסון בצורה הכי פרקטית בכל עיצוב שנבחר. איך מעצבים מטבח מודרני כפרי? כאן נמצאת התשובה.

מודרני זה גם כפרי

בניגוד למה שאנשים רבים נוטים לחשוב, ריהוט אשר נקרא בהגדרה שלו מודרני הוא אינו כזה שלא יכול להיות בעיצוב כפרי. מודרני היא ההגדרה אשר מביאה את העידן שבו אנו נמצאים אל כל עיצוב בצורה של קדמה, אבל העיצוב עצמו עדיין יכול להיות עם אלמנטים שמגדירים את המראה בתור כפרי לחלוטין. מודרני הוא אינו עיצוב שכולל אך ורק קווים ישרים בגוונים בהירים, כי אם מודרני הוא מכלול שלם של עיצובים אשר מחוברים אל קווים מנחים עיקריים מודרניים, ודבר זה כולל גם את העיצוב הכפרי של מטבחים שחלק מן האנשים אוהבים אותם בקווים מודרניים ברורים ואחרים אוהבים לשלב את המראה המודרני הזה עם עיצוב שנראה כפרי.

כפרי זה עצים

מהו למעשה עיצוב של מטבח שנראה בסגנון כפרי מודרני? ובכן, תחת ההגדרה של מטבח כפרי יש גם סגנונות שונים עם אנשים שאוהבים יותר מטבח בסגנון כפרי מודרני, כאלה שאוהבים מטבח בסגנון כפרי או מטבח פרובנס וכאלה שאוהבים מטבח בסגנון כפרי טוסקנה. מבטח כפרי מגיע מכל מיני אזורים כפריים של העולם, וכל אחד חופשי להתחבר אל האזור שאותו הוא רוצה לחוש ולראות בכל פעם בה הוא נכנס אל החלל הזה של המטבח. באופן כללי ניתן לומר כי עיצוב מטבח כפרי מודרני הוא כזה אשר כולל את השימשו בעץ בצורה בולטת, כאשר העץ יכול להיות בגוונים של עץ מולבן או כזה שמגיע בגווני העץ החומים לכל מי שמעדיף אותו כך.

 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן