איך אפשר למצוא רעיונות מקוריים לערב חברה?

ערב חברה בן זמננו כבר עבר כל אבולוציה אפשרית, מהימים הראשונים של הקומזיץ מסביב למדורה עם "שושנה שושנה", דרך הרצאות באולמות של בית מלון ועד חדרי בריחה הרצאות, סדנאות שוקולד, אוכל ואלכוהול. אז איך בכל זאת תצליחו לארגן ערב חברה בלתי נשכח ואיזה רעיון מקורי שאף אחד עוד לא חשב עליו קודם יהיה גולת הכותרת של הערב?

איך שגלגל מסתובב

על אף שמכסת האנשים היצירתיים שירדה לעולם היא בלתי מוגבלת, קשה מאוד להמציא את הגלגל מחדש ולמצוא רעיון מקורי וחד פעמי שישאיר את האורחים שלכם שמוטי לסת. המרדף אחר חוויה בלתי נשכחת יצר תחרותיות עצומה ושפע שרק מבלבל אותנו יותר. 

הזמינו אטרקציות לאירועי חברה >>>

עוד לא אבדה תקוותנו

ובכל זאת, כמה רעיונות שאולי אתם כבר מכירים אך עם השדרוג המתאים יהפכו לחד פעמיים ובלתי נשכחים:

  1. ערב קונספט – בחירת קונספט קליל שמתאים לאופי הקהל המוזמן כשמובילי הקונספט הם שחקנים. כך למשל את הרעיון הנדוש של מסעדה אפשר להלביש בחללית עם שחקנים שישמשו אסטרונאוטים ממלצרים. זו גם ההזדמנות להריץ בדיחה על כל האסטרונאוטים שבמשרד, אבל רק ברוח טובה. 
  2. ערב ריקודים – יציאה למועדון ריקודים כשבמהלך הערב פורצים למתחם רקדנים מקצועיים ומרימים לחברים, לארגון, אם המעסיק הוא המארח, וכל זה בנוכחות שאר באי המועדון שמסתכלים עליכם בקנאה, איך גנבתם את ההצגה.  
  3. תיאטרון רחוב – העובדים יקבלו הודעה על נסיעה מאורגנת ליעד שבו יתקיים מופע סטנד- אפ, ארוחה, או קריוקי כשבמהלך הנסיעה הנהג יעשה עצירה להתרעננות. העובדים ירדו מהאוטובוס ולתדהמתם יגלו חבורת תיאטרון רחוב שנמצאת שם "ממש במקרה"  ומעלה הצגה קלילה ומצחיקה על העובדים עצמם ועל אורחות חייהם במקום העבודה. 

מגוון רעיונות נוספים באתר: http://www.sahkanim.com/

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן