הורים לילדים לא גמולים או בגמילה? איך מגן מזרון יציל אתכם

כל הורה לילד מכיר את השלב אשר בו הוא מנסה לגמול את הילד מחיתול. אז אם כאשר מדובר בגמילה ביום, הרי שיש הרבה יותר אפשרויות לשלוט על העניין. אך כאשר מגיע הלילה, או אז הילד השן וההורה שישן אף הוא לא תמיד מצליחים להמשיך את התהליך גם לשעות הלילה. אז יש ילדים שנגמלים באופן אוטומטי יום ולילה ללא כל קושי. מנגד יש ילדים אשר ממשיכים להרטיב עוד זמן רב גם אחרי שהם כבר יבשים לגמרי ביום.

> אולי תרצו לרכוש מצעים יוניקורן

להחזיר להם את החיתול?

זה לא תמיד יכול להיות שיקול מעשי. במיוחד כאשר מדובר בילד גדול שכבר לא מוכן לחזור לחיתולים. אך מה עושים עם הרטבת הלילה על כל מה שכרוך בכך? המזרון שנרטב, הפיג'מה שחוזרת לכביסה שוב ושוב וכל שאר המצעים? אז האמת היא שלא לכל דבר יש לנו פתרון ממשי. כי הפיג'מה שתירטב תהיה חייבת להגיע אל הכביסה. כך גם הסדין והציפית של השמיכה. אך המזרון, הכרית והשמיכה עצמה יכולים בהחלט לקבל 'ציוד מגן' שיגן עליהם מפני ההרטבה. יש היום מגיני מזרון איכותיים במיוחד כמו גם מגיני כרית ומגיני שמיכות אשר אלו מקצרים עבור ההורים את התהליך של כביסת כל מה שנרטב.

מגן מזרון זה אלף בית

חשוב לדעת כי בעוד שכרית וגם שמיכה יכולים איכשהו להיכנס אל מכונת הכביסה, הרי שהמזרון ממש לא יוכל לעבור תהליך כזה של כביסה.

אם הוא יירטב, לא יהיה הרבה מה לעשות עם זה. חשוב לזכור גם כי המזרון הוא הראשון שיירטב. אם השמיכה והכרית עשויים איכשהו להינצל מהרטיבות, הרי שבמזרון עליו שוכב הילד, הוא יירטב מיד.

מסיבה זו חשוב כל כך להקפיד על מגן מזרון שתמצאו באתר מצעים מהחלומות שיגן היטב מכל עבר על המזרון מפני הרטיבות.

מגן מזרון – איכותי בלבד

חשוב לדעת כי הבחירה במגן המזרון חייב להיות איכותי על מנת שהוא אכן ייתן את המענה הנכון והמושלם. לא ייקרע, לא יאפשר את חלחול הרטיבות ויעניק הגנה מלאה על המזרון.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

איך בוחרים נעליים לכלה

איך בוחרים נעליים לכלה

היום ניתן למצוא מגוון רחב של נעלי כלה שונות, החל מנעליים קלאסיות ואלגנטיות בעלות עקב גבוה ודק, ועד לנעליים שטוחות ופשוטות יותר, ראו דוגמאות באתר

קרא עוד»