עגילי חישוק VS עגילים צמודים

מבין שלל התכשיטים המוצעים למכירה בשווקים ובחנויות ניתן למצוא הרבה מאוד סוגי עגילים. כל עגיל הוא בעל עיצוב שונה, באורך שונה ובסגנון אחר משל רעהו. להלן פירוט לגבי חלק מסוגי העגילים הנפוצים ביותר.

עגילי חישוק – למראה קלאסי

עגילי חישוק נחשבות לסוג העגילים הנפוץ ביותר וזאת בשל העובדה כי יש להן אין ספור וריאציות עיצוביות. נתחיל מזה שהחישוקים עצמם מגיעים במגוון גדלים וניתן לענוד אותן בפני עצמן. בנוסף לכך, יש תליונים מיוחדים שמגיעים עם עגילי החישוק כאשר ניתן לתלות על כל עגיל יותר מתליון אחד וכן להחליף תליונים לפי הצורך ובהתאם לבגד שלובשים.

עגילים צמודים – למראה פנים עגלגל

אחד מהכללים הידועים בהתאמת תכשיטים ועגילים במיוחד הוא בחירה בתכשיט שמחמיא למבנה הפנים. בדרך כלל, כאשר מבנה הפנים הוא עגלגל, תהיה המלצה לענוד עגילים ארוכות אשר יעניקו לפנים מראה יותר מוארך. אך כאשר מדובר על אישה בעלת מבנה פנים צר ומוארך, הרי שהבחירה בעגילים צמודים תהיה מוצלחת יותר עבורה והיא תיראה עם זה יותר חיונית ועגלגלה. חשוב לציין, כי מראה פנים עגלגל אינו דבר רע, וגם בעלות מבנה עגלגל מלכתחילה, יכולות להשתמש בעגילים צמודות 'לשימור' המראה העגלגל שלהן.

בחירה בעגילים איכותיות לשמירה על האוזן

עגילים הן מסוג התכשיטים הכמעט יחידים שמכניסים אותם ממש אל תוך העור ועל כן, סביר מאוד כי הן עלולות להשפיע על העור של מי שעונד אותן. השפעה על העור הכוונה לדלקות שעלולות להתפתח במקום הניקוב, אקזמה או סתם רגישות לחומר. ועל כן, חשוב מאוד להקפיד על בחירה בעגילים איכותיות אשר עשויות מחומרים 'אמיתיים' כמו זהב או כסף וכדומה. אשר אלה בשכיחות נמוכה בהרבה ליצירת בעיות באוזניים.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן