למה שולחן הוקי זה אחד המשחקים הכי שווים לבית

בבתים רבים יש רגעים קסומים שבהם בני הבית משחקים יחד במשחקים שונים כמו בשולחן הוקי. משחק זה הוא כיף גדול ויוצר חיבור נפלא בין בני המשפחה. לחגיגה זו מצטרפים בדרך כלל גם חברים שהופכים את הבית למקום שמרכז את כל החבורה ויוצר הווי נפלא בבית.

השולחן נחשב כציוד ספורט שאינו תופס מקום רב ולכן במקום לשחק במועדון, מביאים את ההנאה הביתה.

שולחן הוקי אוויר

משחק הוקי אוויר מאפשר ליהנות בתוך הבית ממשחק המזכיר הוקי קרח. מדובר בשולחן שבשני קצותיו ממוקמים שערים, המטרה היא להכניס את הדסקית לשער תוך שימוש במחבט באופן מתוחכם. זרמי האוויר המופצים מנקודות שונות מאפשרים לדסקית לנוע במהירות לכיוון השער.

בני הבית והחברים נכנסים לדמות של השחקנים ועושים כל שניתן כדי להבקיע כמה יותר שערים. גלי ההתלהבות והעידוד הופכים את הוקי האוויר לאחר המשחקים הכי שווים בבית שבהם נהנים לשחק שוב ושוב.

דגמים של שולחנות הוקי אוויר

קיימים דגמים רבים של שולחנות הוקי אוויר, בגדלים שונים ושל כמה יצרנים וכל לקוח בוחר את הדגם המתאים ביותר לביתו לאור המיקום שבו הוא אמור להימצא.

מומלץ לרכוש בחנות מכשירי ספורט שולחן הוקי אוויר מתקפל כך שבתום המשחק מקפלים את השולחן כך שלא יתפוס מקום רב בבית ולאחר כמה ימים כשהחברים או האחים ירצו לשחק שוב, הם יפתחו את השולחן וישחקו בו בהנאה גדולה.

חיבור משפחתי

שעות המשחק הן שעות מאד איכותיות כיוון שתוך כדי המשחק נוצרות שיחות אישיות שהן חשובות ביותר, מחליפים דעות, מעלים רעיונות, מספרים על דברים שקרו ומבלים זמן מעולה יחד, דבר שלא קורה הרבה. אחד היתרונות הוא העובדה שמתרחקים מהמסכים ומבלים זמן איכות משפחתי.

בילוי עם חברים

בית שיש בו שולחן הוקי אוויר הופך למקום לעלייה לרגל. כל החברים קובעים להגיע כדי לקיים משחקים או טורניר לקביעת השחקנים המובילים מתוך החבורה. ההתרכזות סביב המשחק על כל רבדיו וגווניו יוצרת זמן איכותי נפלא הכולל כמובן בירות ומטעמים , צירוף רגעים ושעות שהם לא ישכחו בחיים.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן