ארונות אמבטיה תלויים – תחסכו מקום ותקלו על שטיפת הבית

עיצוב הבית הוא עניין אינדיבידואלי לכל אחד, כך שהבחירה בהתאמת אלמנטים וריהוט שיתאימו לאופי הבית תלויה בהעדפה אישית של הדיירים בו. לרוב שמים דגש על המראה האסתטי של כל פריט אותו בוחרים להוסיף לחללי הבית, אך נוסף למראה העיצובי קיים צורך להתאים גם פריטים פונקציונליים לשימוש בין אם מדובר על חדר האורחים, חדרי השינה, מטבח וגם חדרי הרחצה בבית.

רוב חדרי הרחצה כוללים בתוכם אוסף של פריטי אינסטלציה ביניהם אסלות, כיורים, אמבטיות או מקלחונים, ארונות אמבטיה, מראות ועוד פריטים אחרים שיש בהם עיצוב ושימוש. כל אלו מוכרחים להיות בחדר הרחצה לצורך שימוש נוח, אך לעיתים עודף הפריטים יוצרים מעמסה במיוחד כאשר צריך לנקות את חדר הרחצה. משום כך מומלץ לחשוב על פריטים פרקטיים שיחסכו מקום ויקלו על הניקיון, כמו במקרה של ארונות אמבטיה תלויים.

מהו ארון אמבטיה תלוי?

מדובר על ארון אמבטיה המותקן על גבי אחד מקירות חדר הרחצה, כך שבשונה מארון אמבטיה סטנדרטי הניצב על גבי רגליים – ארון אמבטיה תלוי אינו מונח על הרצפה וכך חוסך מקום ומקל על פעולת שטיפת הרצפה. בדומה לכל סוג של ארונות אמבטיה אחרים, גם ארונות אמבטיה תלויים מאפשרים לכסות את חלקי הצנרת של הברזים בכיור, וגם מעניקים שטח אחסון נוח ונגיש לכל דבר שרוצים להניח בתוך ארונות האמבטיה.

מה היתרונות בהתקנת ארונות אמבטיה תלויים?

התקנה של ארונות אמבטיה תלויים תעניק מראה אסתטי יותר לכל חלל חדר הרחצה, בנוסף לפרקטיות מבחינת ניקיון החדר. כיוון שארון האמבטיה מותקן ישירות על גבי הקיר ולא עומד על הרגליים ניתן לשפוך מתחתיו מים ללא חשש, כך שהמטאטא, מגב ואפילו שואב האבק הרובוטי יוכלו לעבור מתחתיו ללא בעיה.

 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן