שיטת השערה

עיצוב גבות הוא דבר בסיסי מאוד עבור לא מעט נשים. כל אישה אשר מעוניינת להיות מטופחת ואסתטית יודעת שמדי פעם בפעם היא צריכה לגשת לקוסמטיקאית שלה או אל שיר לביא אמנית איפור קבוע בכדי לעצב את הגבות באמצעות שיטות שונות. לא פעם, נשים טועות בין ניקוי גבות לסידור גבות. לא כל קוסמטיקאית יודעת לסדר גבות ולא פעם הקוסמטיקאית מציעה לאישה ניקוי גבות ומגדירה זאת כעיצוב גבות. כמו כן, ישנן לא מעט קוסמטיקאיות אשר הורסות את הגבות של האישה בשל העובדה שהן מורידות לה לא מעט שערות בגבות ועוד. בעוד שישנן נשים אשר יכולות לגדל מחדש את השיער של הגבות ולאחר מכן לגשת לקוסמטיקאית אשר מבחינה בתחום עיצוב גבות על מנת שתעצב להן את הגבות, ישנן נשים ששיער הגבות שלהן כבר איננו צומח והוא דליל ולכן הגבות שלהן לא נראות טוב. עבור נשים מעין אלה, אין כמו שיטת השערה.

מהי שיטת השערה לעיצוב גבות?

שיטת השערה מתבססת על איפור קבוע באמצעות קעקוע. במסגרת השיטה מתבצע שימוש בעט מיוחדת אשר באמצעותו מציירים את שערות הגבות באופן פרטני. מדובר על משימה ארוכה שיכולה לקחת גם שעתיים שלמות. את שיטת השערה יש לבצע רק אצל קוסמטיקאית מורשית אשר ראשית כל תצייר את השערות באמצעות עיפרון מחיק ורק לאחר מכן תבצע את הפעולה באמצעות עט ייעודי. בכדי שהתהליך לא יכאב, הקוסמטיקאית תמרח קרם אלחוש על אזור הגבות. התוצאות הן כמובן מיידיות ולאחר התהליך כבר יהיו לכן גבות חדשות לגמרי. התוצאה צפויה להחזיק עד שלוש שנים וניתן לעשות הכל עם הגבות המדוברות כולל לשחות בבריכה, לשטוף פנים ועוד.

אין ספק ששיטת השערה עבור עיצוב גבות מהווה את השיטה הטובה והיעילה ביותר כיום עבור לא מעט נשים שהגבות שלהן לא נראות מספיק טוב, ששיער הגבות שלהן דליל ועוד.

 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן