ספריי להסרת שיער – למי זה לא יעזור

בגוף האדם ישנן שערות כמעט בכל מקום ולא תמיד אלה מקומות שנעים כל כך שיהיו בהם שערות. על כן, משתמשים מרבית האנשים בתכשירים שונים שמיועדים להסרת שיער או מבצעים טיפולים בחומרים שונים ובמכשירים שונים על מנת למנוע מהשיער לשוב ולצמוח במקומות מסוימים בגוף.

הסרת שיער – בשביל מה?

למה בכלל לבצע הסרת שיער? הרי גוף האדם נברא בצורה כל כך מדוקדקת ועם מחשבה על כל פרט ופרט שקיים בו, ובמיוחד שניתן למצוא מגוון תכשירי אסתטיקה לניקוי שערות וגוף כמו סבון במבוק לדוגמה. אז הכול טוב ויפה, אבל לעיתים מדובר על צמיחת שערות במקומות שמפריעים לאדם להיראות טוב יותר או להרגיש טוב יותר עם עצמו. על כן, מבקשים אנשים רבים להסיר את אותן שערות שמפריעות להם כל כך.

ספריי להסרת שיער – איך זה עובד

ספריי לשיער הינו אחד מהתכשירים שמיועדים להסרת שיער אך בשונה מתכשירים אחרים, הוא אינו מטפל או מחליש את שורש השערה, אלא רק "הורס" את השערות שצמחו כבר וגורם להן לנשור. את הספריי יש להתיז על המקום הרצוי, להמתין מעט זמן ולשטוף אותו. אחרי השטיפה, תיווכחו לגלות כי השיער נושר מאליו או שתצטרכו לעבור עליו עם היד ולהוריד את מה שלא ירד בשטיפה.

מה ההבדל בין ספריי, שעווה וגילוח

ההבדל בין שלוש הטיפולים הללו, אינו גדול כל כך. הגילוח מתבצע על ידי סכין מיוחדת – סכין גילוח, איתה עוברים על המקום הרצוי והוא "מגלח" אותו מלמעלה. השעווה לעומתו, היא יותר עוצמתית. בעודה חמה, מורחים אותה על האזור השעיר ולאחר מס' שניות – כאשר היא מתייבשת – תולשים אותה והשיער שהיה מתחת נתלש אף הוא. תהליך העבודה עם הספריי הוזכר כבר קודם, אך ניתן לומר ולהוסיף כי ההבדל העיקרי בין שלושתם הוא כמה זמן מחזיק הטיפול. הגילוח מחזיק הכי פחות זמן, לאחריו הספריי ולבסוף השעווה.

למי מתאים השימוש בספריי להסרת שיער?

ספריי להסרת שיער מיועד לאנשים שמעוניינים להסיר באופן זמני שיער ממקום מסוים ולכן, כאשר מעוניינים להסיר שיער לנצח ומחפשים טיפול עוצמתי להסרת שיער, הספריי הוא לא הדבר המתאים ויש לבצע טיפול מסוג שונה.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן