טיפול בנשירת שיער – ככה תעשו את זה נכון

נשירת שיער היא אחת התופעות הנפוצות ביותר ואחת הבעיות המורכבות ביותר, למרות לא מעט שיטות קיימות בשביל למנוע אותה ולטפל בה, עדיין טיפול בנשירת שיער צריך להיעשות בדרך רפואית ומקצועית ואחת כזאת שבאמת תביא לתוצאות נראות לעין.

הבאנו לכם כמה טיפים שיעזרו לכם להתמודד עם התופעה כאשר היא כבר בשלב מתקדם, אבל רגע אחד לפני שאתם רצים לקנות תכשירים קוסמטיים חשוב להתייעץ עם רופא עור מקצועי שיאבחן את הבעיה.

טיפול בנשירת שיער – מתי ניגשים לראות רופא

יש מספר מקרים בהם חשוב מאוד לגשת ולראות רופא בכדי לוודא שמא נשירת השיער לא קורת בגלל תופעות הגיל, וייתכן וקיימת בעיה רפואית שגורמת לנשירת השיער.

  • התקרחות יותר מידי מהירה – מצב שבו אפשר פשוט לאחוז בשיער ובמשיכה קלה לתלוש שיער מהקרקפת בקלות.
  • התקרחות עם פצעים – אם קיימת תחושת גירוד קבועה באזור הקרקפת וישנם פצעים באזור בראש שבגללם נגרמים פצעים, חשוב לגשת במיידי לראות רופא, יש מקרים בהם הפצעים נגרמים בגלל שימוש בתכשירי שיער שגורמים לבעיה.
  • התקרחות לא רק בקרקפת – מקרים בהם קיים אובדן שיער בעוד אזורים בגוף ולא רק באזור הקרקפת.
  • קשקשים רבים בשיער – ברגע שהקרקפת מייצרת כמויות גדולות של קשקשים שמורגשים מאוד, מייד יש כאלו שנוטים להשתמש בכל מיני תרופות סבתא או תכשירים שמבטיחים טיפול בבעיה, טיפול לא נכון יכול לגרום להחמרת הנזק ולכן יש לגשת ולהיבדק אצל רופא לפני התחלת שימוש בכל מיני תכשירים.

סוגי טיפולים בנשירת שיער

טיפול קוסמטי

הדרך הקלה והמהירה שאליה ניגשים מיד רוב אלו שסובלים מאובן שיער היא טיפול קוסמטי, זה מתחיל בשימוש באמפולות של חברות שונות שלא תמיד מצליחות להניב תוצאות, פרט להיותן יקרות מאוד לא תמיד מובטחת הצלחה בטיפול.

אם בחרתם להשתמש בטיפול קוסמטי באמצעות שמפו או שינוי הרגלי חפיפה, ובנוסף להזין את הקרקפת בסוגים שונים של וויטמינים נסו לבחור במותגים איכותיים ומוכרים, כאלו שלכל הפחות לא יגרמו לכם נוסף, ביניהם מותג השיער האיכותי מבית קרסטס.

טיפול תרופתי

במקרים בהם נשירת השיער לא מגיעה כתוצאה משימוש בחומרים לשיער או מסוג של בעיה רפואית ומדובר על נשירת שיער תורשתית, אפשר לגשת לרופא ולקבל מרשם לתרופות יעילות במיוחד שאכן עובדות ומוכיחות את עצמן כבר מספר רב של שנים, באותן תרופות הושקעו מאמצים ומחקרים רבים שהצליחו להביא אותן להיות המובילות בעולם.

ישנם תרופות מרשם לגברים ולנשים ואפשר למצוא תרופות גם ללא מרשם, חלק מהתרופות מגיעות בתור משחה אותה מורחים על הראש והקרקפת באופן יומי, ויש חלק מהתרופות שמגיעות בצורת כדורים לבליעה.

המאמר נכתב על ידי המומחים של דיל קוסמטיקס אתר הקוסמטיקה והביוטי הגדול בישראל.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן