שולחן בטון לגינה – דמוי בטון או הדבר האמיתי?

אין ספק כי מי שזכה לחיות בבית פרטי עם גינה, צריך ליהנות ממנו ולהוציא ממנו את המירב. ישנם אנשים שנהנים פשוט להעביר זמן בגינה שלהם, לקרוא ספר או עיתון, ליהנות מהאוויר הקריר של הערב או לטפח את הצמחים והפרחים השונים שגדלים בה. לעומת זאת, אנשים אחרים נהנים לארח חברים ומשפחה לארוחות ערב מושקעות, הם נהנים מהצחוקים ומהאווירה הטובה והנינוחה שהגינה שלהם מאפשרת ליצור. אך על מנת לקבל את המקסימום מהגינה שלכם, יש צורך לקחת בחשבון פרמטרים שונים. חשוב למשל להקפיד על ניקיון ותחזוקה תמידיים של הגינה, להשקיע בריהוט גינה ברמה הגבוהה ביותר והחשוב מכל – שולחן בטון לגינה. מדובר ללא ספק בדבר החם הבא בעולם עיצוב הגינות, היות ושולחן בטון מוסיף המון אופי ואווירה לכל גינה ולכל חצר.

שולחן בטון לגינה – קווים לדמותו

היום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב של רהיטי גינה שונים ומגוונים, חלקם עשויים מאלמיניום, מפלסטיק או אפילו מעץ. אך מה יכול להיות יותר יפה ויותר מיוחד מאשר שולחן בטון מרשים ובעל נוכחות במרכז הגינה שלכם? השולחן יהיה יציב ביותר, הוא לא יעוף עם הרוח ולא יושפע יותר מידי מתנאי מזג האוויר השונים. שולחן מסוג זה יוכל לשמש אתכם לאורך השנים, הן לארוחות רומנטיות והן לארוחות משפחתיות או לאירועים מיוחדים.

ניתן היום למצוא מגוון עצום של רעיונות, עיצובים וכמובן גדלים שונים של שולחנות בטון לגינה כפי שניתן למצוא מתקן מדורה מסוגים שונים. חשוב רק להחליט מראש האם תרצו להשקיע בשולחן בטון אמיתי או לחילופין בשולחן דמוי בטון. כדאי לדעת שבכל מקרה, השולחן יהיה כבד וקבוע במקום, כך שלא ניתן יהיה להזיז אותו. שולחן דמוי בטון יראה בדיוק כמו הדבר האמיתי, אך בניגוד אליו הוא יהיה חלק יותר, שטח הפנים שלו יהיה אחיד ומדויק יותר והוא יהיה כמובן ישר לחלוטין. לעומת זאת, שולחן בטון אמיתי יהיה פחות חלק ופחות מדויק, היות ולא ניתן לדייק כאשר מדובר על יציקת בטון. שולחן דמוי בטון יהיה עמיד במיוחד לטמפרטורות קיצוניות ולקרינת השמש, כך שהוא נחשב לחזק ועמיד יותר מאשר שולחן בטון אמיתי.

 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן