משחקים ילדים – כלי נגינה

ילדים אוהבים לנגן מגיל צעיר ולא אחת בהמשך הדרך מגלים שיש להם כישרון מוסיקלי לנגינה, לשירה או לשניהם.

הילדים אוהבים מאד לחקות נגנים וזמרים ולכן הם נהנים מאד לאחוז בכלי נגינה שונים בחדר, בסלון מול הטלוויזיה או מול המחשב כדי להיות חלק מהחגיגה המוסיקלית.

 

כלי נגינה לילדים

קיימים כלי נגינה רבים, אך תמיד יש כאלו שהם אהובים יותר. מי שאוהב גיטרות יוכל לרכוש אחת מהן בכמה אופציות של גוונים יפהפיים, או בהדפסים רועשים כיאה לכוכבי הרוק.

כמו משחקי יצירה, כך גם כלי נגינה מאפשרים לפתח את הדמיון והחשיבה אצל הילדים, זהו תהליך חשוב בהתפתחות הילד.

הילדים נהנים מאד להניח את הרצועה סביבם וכך לפרוט על הגיטרה, לשחק עם המיתרים ולשיר בקולי קולות לשמחתם הרבה של בני הבית וגם של השכנים.

כלי אהוב נוסף הוא הפסנתר והילדים אוהבים מאד לשבת על כיסא קטן ולנגן בכל הקלידים, גם בלבנים וגם בשחורים. לאט לאט הם גם לומדים את הצלילים ואת התווים ומעבירים את זמנם בנגינה ובשירה לקול צלילי הפסנתר.

גם נבל מפיק קולות מעניינים ואפשר לפרוט על כמה מיתרים או על מיתרים רבים בזה אחר זה כדי להפיק קולות נעימים ומוצלחים.

 

כלי נגינה לפעוטות

כל נגינה לפעוטות אהובים עליהם מאד, הם משמיעים קולות באמצעות פטיש על הקסילופון במגוון צלילים, מגדל קוביות שמשמיע צלילים שונים בנגיעה בכל צבע. תיבות נגינה מסקרנות קיימות בכמה גדלים ואפשר להפיק באמצעות הפטישון הרבה מאד צלילים נמוכים וגבוהים.

 

ילדים מנגנים יחד

האהבה הגדולה למוסיקה ולשירה מובילה את הילדים ליהנות מנגינה יחד. הם אוספים את כלי הנגינה שקיימים בחדר כמו גיטרות, פסנתר, תופים, מצלתיים, חליל ועוד ומחליטים לנגן יחד שיר שהם מכירים לשמחתם הגדולה, אחד מהם אוחז גם במיקרופון וכך יש להקה מושלמת.

 

מוזמנים להכנס לאתר שלנו ולקנות מוצרי ילדים איכותיים.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן