משחקי רצפה שכדאי גם לכם להכיר

ישנם משחקים שקיימים בעולם עשרות ומאות שנים ועדיין לא נס ליחם. מי לא מכיר את המשחק סולמות וחבלים? מי לא גדל על משחק השש בש או על משחק השח מט? מי אינו מכיר את הדוקים, את הדומינו וכמובן את אבני הדופלו או הלגו? נדמה כי כולנו גדלנו סביב המשחקים הללו וכולנו מכירים אותם היטב. אך מי עדיין מוצא את הפנאי לשבת סביב השולחן ולשחק יחד כל בני הבית? מתי הילדים שלנו מתיישבים עם חברים למשחק שולחן מהנה? נדמה כי תרבות המשחקים השתנתה מן הקצה אל הקצה בשנים האחרונות וכיום אנחנו כמעט ולא מוצאים מישהו שמשקיע זמן וכסף במשחקים הללו.

מחזירים אתכם לשולחן

אנחנו יודעים עד כמה תרמו המשחקים הללו להווי החברתי כמו גם לקשר המשפחתי כאשר המשחקים הללו השונים כל כך מכל משחקי המחשב או המכשירים החכמים. הם יוצרים אינטראקציה חברתית, הם משדרגים את הקשר בין כולם ותורמים רבות לכל אחד שמשתתף במשחק. זו הסיבה שאנחנו משקיעים בפיתוח כל אותם המשחקים המוכרים מקדמת דנא ומציעים אותם בפורמט חדשני כאשר עיקר ההשקעה שלנו היא בהגדלת המשחקים הללו לגודל אקסטה אקסטרה לארג'. מה שידוע בשם "משחקי רצפה".

גם אם אתם לא ממש מתרגשים משחק השחמט או שמשחק הדומינו לגמרי לא מושך אתכם ואין לכם בכלל את הסבלנות להתעסק עם הכפיסים הקטנטנים והחמקמקים, הרי שבאים חלקי הענק הללו והופכים את החוויה למיוחדת במינה.

בואו לשחק!

אז מתי תוכלו לשחק עם המשחקים הללו? למי זה באמת מתאים ולמתי זה יהיה מוצלח? ODT מסבירים כי משחקי הענק הללו מתאימים למעשה לכל אחד ולכל גיל. כל אחד יכול ליהנות מאוד ממשחק כזה. בין אם מדובר במסיבה או באירוע משפחתי ובין אם מדובר באירוע חברתי. גם שבת חתן וגם מסיבת בת מצווה. כל אירוע יקבל את השדרוג שלו כאשר ישלבו בו את משחקי החברה ויציעו בו את האפשרות של משחק חברתי חווייתי. הילדים ילמדו להכיר משהו שהם אל כל כך מכירים והמבוגרים ייהנו לחזור אחורה לימי ילדותם וליהנות ממשחק נוסטלגי עתיק יומין.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן