קורס עזרה ראשונה מכללת קיי

מכללת קיי מזמינה אתכם לעבור קורס ייסודי וחשוב לחיים, שילווה אתכם בזמנים שיכולים להיות קריטיים עבור מטופלים אחרים ואנשים הקרובים אליכם. בואו נראה כיצד ניתן לעבור קורס עזרה ראשונה מכללת קיי בזמן הקורונה.

 

קורס עזרה ראשונה מכללת קיי

הקורונה לא ממש מתכוונת לעזוב את חיינו בזמן הקרוב, כך שתצטרכו להיות מוכנים לכל תרחיש כזה או אחר בענייני רפואה והצלת חיים. אף פעם אי אפשר יהיה לדעת מתי מתקל בצורך לעזור לפצוע או חולה באמצע הרחוב.

מכללת קיי מציעה לכם דרך מעניינת שבה תוכלו ללמוד עזרה ראשונה גם בזמן הקורונה. אתם תבחרו את שיטת הלימוד והעברת הקורס שלכם לפי הזמנים והצרכים שלכם.

חפשו עוד היום במנוע החיפוש "learn first aid in israel".

 

מהי עזרה ראשונה?

עזרה ראשונה היא טיפול חירום הניתן באופן מיידי לאדם שנפגע. מטרת העזרה הראשונה היא למזער פגיעות ונכות עתידית. במקרים חמורים, ייתכן שיהיה צורך בסיוע ראשוני בכדי להחזיק את החולה או הפצוע בחיים.

 

מהן דרישות עזרה ראשונה?

בכל תחומי השיפוט העולמיים, יש דרישה שמקום העבודה ייתן עזרה ראשונה ברמה מסוימת לפחות. סוג ציוד העזרה הראשונה וההכשרה הנדרשים תלוי ב:

 

  • מספר העובדים
  • סוגי המפגעים הקיימים במקום העבודה
  • מרחק הנסיעה לבית חולים או זמינות של סיוע רפואי מקצועי

 

 

עזרה ראשונה במקום העבודה

אם מעסיק בוחר להציע אמצעי עזרה ראשונה נוספים (כולל תרופות ללא מרשם, מתן חמצן, שימוש במזרקים אוטומטיים של אפינפרין, נלוקסון וכו'), מומלץ לפנות תחילה לייעוץ משפטי כדי שיהיו מודעים לכך.

חשיבות מתן עזרה ראשונה היא מעלה מבורכת ועליונה. האנשים הקרובים אלינו צריכים להיות מוגנים מכל מצב ומכל סיכון אפשרי של מחלה או כאב פתאומי, כך שלימודי עזרה ראשונה חשובים עוד יותר.