מוצרי אמבטיה לתינוק – כל מה שצריכים לניקיון מושלם ובטוח

שעת ערב הגיע וזה הזמן להכין את הילדים לקראת שינה. קצת לפני השינה מגיע רגע כייפי ומספק לקחת את הילדים למקלחות. ניקיון התינוק הוא זמן טיפה יותר מלחיץ כי כאן נכנסת אחריות כבידה שאם לא ננקוט בה, יכולות להיות תוצאות שלא נרצה.

בטיחות בזמן המקלחת של הפעוט מצריכה לעיתים הכנה ולמידה מכיוון שגופו של תינוק קטן גמיש ו"בורח" במים ובזמן שהוא מקורצף בסבון בכל גופו.

כל מה שצריך לניקיון בטוח של תינוקות 

ראשית, כשניגשים לקח את הבייבי המתוק שלנו נצטרך להכין מקום מוכן מבחינת מזג אוויר נוח וחמים שמותאם לגופו של התינוק. 

ישנם אנשים שמקלחים את ילדיהם באמבטיה שאינה מחוממת ומבוקרת טמפרטורית מה שיכול לגרום לקירור גופו של התינוק ולצינונו, אז מתחילה מסכת כאבי ראש של חולי פשוט אך ממושך. חום גוף גבוה לפעוט שזהו מצב מורכב וגם האחרון שנרצה להתמודד איתו. ועוד בגלל שטות של חוסר טמפרטורה נכונה בזמן ההכנה למקלחת.

מתקני הרחצה למקלחת הפעוט גם כן צריכים להיות מותאמים לגופם הקטן והזעיר של תינוקנו המתוק ולא רצוי להחזיק תינוק ביד ולקלחו תחת הברז מכיוון שתזוזה קטנה של היפיוף פלוס חוסר תשומת לב שלנו אליו יכולה להכניס אותנו למצב לא נעים בכלל ובמקרים קיצוניים לסיוט בלתי נגמר. גוף התינוק רגיש וצנום מידי מכדי לא לשים את כל ליבנו ותשומת ליבנו אליו.

בחנויות ואתרים אינטרנט רבים ניתן למצוא אוסף מגוון בלתי מבוטל של כסאות סלקל ועגלות, אך גם מתקני מקלחות לתינוקות במחירים קטנים למדי. במקום לאלתר אופציות להעמיד את התינוק תחת צינור המקלחת כשהוא מוחזק בידינו, הפתרון לפעמים הוא במחיר קטן ביותר שיתן לנו גם בטיחות מרבית בזמן מקלחת הילד וגם נוחות ואופציות תפעול נוספות. תחשבו על זה, שני ידינו משוחרות ופנויות לכל מצב שלא יהיה בעט שטיפה תינוקינו.

באיזה סבונים נשתמש לשטיפת התינוק?

סבונים מרככים וחומרי שטיפה אחרים גם כן חייבים להיות באישור משרד הבריאות. לילדינו ניתן את הטוב והבטוח ביותר גם אם הטרחה והכסף יהיו קשים יותר. זה שווה למען טובת ובטיחות ילדינו.

קראו גם על לול קמפינג.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן