5 דרכים להתכונן לחדר בריחה

אם אתם רוצים לצאת ליום כיפי עם חברים, עם בני זוג או עם המשפחה – רצוי שתדעו כי בחירה בחוויית חדר בריחה: נחשבת מבין הפעילויות הכיפיות שישנן! חדרים אלה הם בעצם סוג של סרט אקשן בו אתם המשתתפים והגיבורים של הסרט. בכך אתם צריכים לצאת מהסיטואציה הסבוכה שבחדר, ובמקרים רבים להציל את העולם.

אם אתם רוצים להתנסות בחוויה כזאת, כדאי לשים לב למספר דרכים שניתן באמצעותן להנות מחדרי בריחה:

נסו לברר אודות הקונספט של חדר הבריחה

כיום ישנם מגוון קונספטים של חדרי בריחה המבוססים על מסעות גוליבר, כאלה שעושים מחווה לשודדי הפיראטים, לפעילות המוסד, לשרלוק הולמס וכדומה. בכך ישנם חדרים שאפשר לחקור קצת אודותיהם לפני ההשתתפות במשחק. באינטרנט ישנו מידע על כל נושא, כך שתוכלו להתכונן ולהבין נכון יותר את הקונספט.

הגיעו עם האנשים המתאימים

אם אתם רוצים לפצח חידות בקלות, לצלוח משימות ולעבור שלבים חשובים בעת הפעילות – רצוי שתרכשו כרטיסים עבור אנשים שאתם סומכים עליהם. בני משפחה חדי מחשבה, חברים שנונים וחכמים, ושאר אנשים אינטליגנטים: יכולים לסייע לכם לצלוח את חדר הבריחה.

בחרו בלבוש מתאים

כאשר יוצאים לבילוי בחדרים כאלה ואחרים, רצוי להגיע בלבוש נוח כמו עם מכנסיים נוחות נעלי ספורט, וחולצה אוורירית. חדרי בריחה דורשים לעיתים גם פעילות גופנית. לכן חשוב שתהיו מוכנים לכל תרחיש.

בחרו חדר בריחה אטרקטיבי

מומלץ לבחור פעילות אטרקטיבית שמתאימה לגילכם או לגיל הילדים איתם אתם יוצאים להרפתקה. ישנם חדרי בריחה עבור ילדים, כאלה שמיועדים למבוגרים וישנם חדרי בריחה לכל המשפחה! כדי שכולם ייהנו, מוטב כי תבחרו נכון ותבדקו המלצות אודות חדרים ספציפיים.

בררו אם מגיעות לכם הטבות

לעיתים אפשר לקבל הטבות לפעילות זאת באמצעות קבלת קופונים, הנחות וכרטיסי מתנה. בדקו האם יש לכם הטבות לחדרי בריחה בראשון לציון והסביבה, ונסו למצוא הנחה על כרטיסים. באמצעות ביצוע כלל הבירורים וההכנות המוקדמת – תוכלו לצאת לפעילות מדהימה!

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן