תרופות לכאבי אוזניים

דלקת אוזניים משפיעה על האוזן התיכונה (ממש מאחורי עור התוף). דלקות באוזן התיכונה, שכיחות אצל ילדים ונוטות לגרום לבעיות שמיעה, חום וכאב ללא סימנים חיצוניים רבים כגון ניקוז באוזניים או לנפיחות.

 

תרופות לכאבי אוזניים

ישנן תרופות שונות ומגוונות המומלצות לטיפול בכאבי אוזניים. לכל תרופה יש את הייעוד שלה וחשוב לברר אצל רופא משפחה על התרופה המתאימה ביותר לטיפול בבעיה הספציפית שלכם.

חלק מתרופות אוזניים מתאימות פחות ותאימות יותר לילדים או למבוגרים בהתאמת, כאשר במרכזם, תוכלו למצוא את התרופות הבאות:

 

  • אוטידין טיפות אוזניים
  • טיפות אוזניים אנסתטיק ANAESTHETIC
  • סינופד – סירופ לטיפול במקרי נזלת וגודש באוזניים
  • דלקת אוטיטיס חיצונית

 

זיהום זה משפיע על תעלת האוזן, והוא מכונה בדרך כלל אוזן שחיין, זאת מכיוון שחשיפה למים מהווה גורם סיכון עבורו. אוזן השחיין מכאיבה גם היא ונוטה לסימנים הנראים יותר לעין כמו תעלת אוזניים נפוחה או ניקוז מוגלה.

 

משככי כאבים ללא מרשם (OTC)

עצת הרופא תהיה מין הסתם כך: גם מבוגרים וגם ילדים, יכולים להרגיש יותר טוב כאשר הם לוקחים פרצטמול או איבופרופן במינון הנכון. תרופות לכאבי אוזניים אלו, מפחיתות כאבים וחום, מה שיגרום להם להרגיש יותר בנוח.

 

תרופות לכאבי אוזניים – שינה

איך שאתם ישנים, יכול להשפיע רבות על כאבי האוזניים שלכם. בזמן שאתם נחים, שימו את הראש על שתי כריות או יותר, כך שהאוזן המושפעת והרגישה לכאב, תהיה גבוהה יותר משאר הגוף. אם באוזן שמאל שלכם קיים זיהום, שנו על צד ימין. זכרו תמיד: פחות לחץ, שווה פחות כאבי אוזניים.

בכל אופן, בזמן הקורונה, תוכלו למצוא תקופות נגד כאבי אוזניים ברשת ואתרים המומלצים למכירת תקופות ללא מרשם – באינטרנט.

 

לחצו כאן כדי להכנס לאתר שלנו – קניית תרופות באנטרנט.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן