מדיח כלים אינטגרלי

הפתרון הטוב ביותר בכל מטבח לאחר כל ארוחה משפחתית היא פשוט לפנות את כל הכלים המלוכלכים ישירות אל המדיח, להפעיל אותו ולהמשיך לשבת עם כל המשפחה בכיף לאחר הארוחה בלי וויכוחים מיותרים של מי התור היום לעשות כלים.

מדיח הכלים לא רק מעניק את החופש משטיפת כלים במשך זמן רב, אלא גם את הצורך בניגוב וייבוש הכלים לפני החזרתם למקום. כיום ניתן למצוא מגוון ענק של מדיחים מתקדמים ואיכותיים שמספקים את פעולת הניקוי של הכלים בזמן קצר, וגם מבצעים את פעולת הייבוש בקלות ובנוחות מבלי לבזבז זמן ומאמץ מיותר.

דגמי המדיחים מתחלקים לכמה סוגים, שהבולטים ביניהם אלו מדיחי הכלים האינטגרליים, חצי אינטגרליים והרגילים. לפני שבוחרים את דגם המדיח למטבח, חשוב קודם כל לבחור את גודל המדיח הרצוי והטוב ביותר.

גדלים של מדיחי כלים

הגדלים של מדיחי הכלים נחלקים לשתיים – מדיחים רחבים ומדיחים צרים. ההבדל ביניהם הוא כ-15 סנטימטרים, כאשר המדיח הרחב ברוחב 60 ס"מ ואילו המדיח הצר הינו ברוחב של רק 45 ס"מ. לכן לפני שבוחרים סוג מדיח, כדאי לבחור את גודל המדיח המתאים לחלל של המבטח, ולנישה הספציפית אליו המדיח מיועד להיות.

המדיחים הצרים מומלצים למטבחים בעלי חלל ושטח פנים קטן יחסית, כך שהוספת מדיח למטבח לא תפגע במראה ובעיצוב. לעומת זאת, מדיחים רחבים מיועדים למטבחים גדולים או מטבחים פעילים בהם מבשלים ואוכלים הרבה.

מדיח כלים אינטגרלי או חצי אינטגרלי?

כפי שהוזכר, למדיחי הכלים יש כמה סוגים שהפופולריים בהם הינם מדיחי כלים אינטגרליים וחצי אינטגרליים. מדיח כלים אינטגרלי הינו מדיח המתאים באופן הרמוני ואחיד עם העיצוב של המטבח, כך שהוא ממוקם בחלל כחלק מארונות המטבח ולא מוצב באופן גלוי לעין – דבר שעלול לפגוע בנראות ועיצוב המטבח.

סמגל אלקטריק מציעה מבחר דגמים של מדיחים אינטגרליים, חצי אינטגרליים וגם מדיחים רגילים. ההבדל בין מדיח אינטגרלי לחצי אינטגרלי הוא מיקום הכפתורים על גבי המדיח, כך שניתן לבחור בין מדיח המוטמע באופן אחיד עם ארונות המטבח או כזה בעל כפתורי הפעלה בולטים ונוחים לגישה.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

מופע קסמים: למי זה מתאים?

מופע קסמים הוא סוג מיוחד של מופע שבו הקוסם אינו משתמש באביזרים או בתחבולות, אלא מסתמך על כוחות התפיסה, האינטואיציה והדמיון שלו. הקהל צופה בקוסם

קרא עוד»
דילוג לתוכן