הסעות נכים – נוחות ושירות

על פי נתוני ארגון הבריאות העולמי, כ-10% מאוכלוסיית העולם הינם נכים. אנשים רבים עם מוגבלות מתקשים בשימוש בכיסאות גלגלים או קטנועים עקב מוגבלותם.

אנשים רבים עם מוגבלות מתמודדים גם עם בעיות נוספות כולל חוסר נגישות לתחבורה ולשירותים אחרים.

כדי לסייע לאנשים עם מוגבלות, חברות רבות החלו לספק שירותים מיוחדים עבורם. אלה כוללים מעליות לכיסא גלגלים בשדות תעופה, מעליות שמניעות אנשים מעלה ויורדת במדרגות, כסאות גלגלים חשמליים וקטנועים וכו'.

תחום ההסעות לנכים הוא אחד מהענפים הצומחים ביותר בעולם. מספר האנשים עם מוגבלות יותר מהכפיל את עצמו מאז 1980.

עם עלייה זו, יש צורך במתן נוחות ושירות לאנשים עם מוגבלות. חברות רבות החלו להשקיע בפתרונות היי-טק לצרכים אלו, אך יש גם אתגרים רבים שצריך להתגבר עליהם.

 

הסעות עם שירות ורגישות לנכה

 

הרבה אנשים נכים נאלצים לנסוע בתחבורה ציבורית. כיום התחבורה הציבורית נוחה יותר מבעבר ומונגשת לנכים.

אם בעבר, אנשים נכים לא יכלו להרשות לעצמם לנסוע. כעת, הם יכולים להרשות לעצמם לנסוע ובנוחות רבה.

חשוב להבין שאנשים מוגבלים הם לא רק קבוצה של פרטים;  כל אדם הוא עולם מלא עם רגשות וצרכים שונים. יש להם אורח חיים משלהם, רצונות וצרכים שונים. הם זקוקים למענה לצורך תחבורה בזמנים שונים בחייהם. 

להיות נכה עלול לגרום לך להרגיש אי נוחות טכנית וגם אי נוחות לגבי המצב, אבל זה לא חייב להיות כך. בעזרת שירותי הסעות מיוחדים המיועדים לאנשים נכים, ניתן להגיע למצב אשר בו הנכה יחוש כאדם מן השורה כאשר אפשרויות ההסעה יקלו עליו מאוד את הניוד ממקום למקום.

בתקופה האחרונה חלה עלייה במספר הנכים וזקוקים להסעה. זה כולל את אלו הסובלים מלקויות ניידות כגון שיתוק מוחין ופציעות חוט שדרה, או כאלו הסובלים מלקויות ראייה וזקוקים להובלה בכיסא גלגלים.

 

כל אלו זקוקים גם לשירותי הסעות מיוחדים לנכים.

צרו קשר עם חברת הסעות לנכים >>>

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן