שרשראות יהלום

שרשרת יהלום היא מסוג התכשיטים שמתאימים באופן יוצא מהכלל לכל אירוע. לאיפה שלא תלכו ולהיכן שלא תוזמנו, תהיו בטוחים שאם תענדו שרשרת יהלום, תהיו האנשים היפים והמרשימים ביותר באירוע.

שרשראות יהלום 

בחירת שרשראות יהלום המתאימות לגובה שלכם, לצורת הפנים והגוף שלכם, יכולה להיראות כמשימה מרתיעה, במיוחד אם אתם טירונים בבחירת שרשרת לאירועים. למרבה המזל, יצרנו מדריך מקיף לבחירת השרשראות המתאימה וכיצד תוכלו להשתמש בה כדי להשלים כל מראה.

התאמת שרשרת יהלום 

בדיוק כמו בגדים ואביזרים אחרים, צורת הפנים שלכם יכולה לקבוע איזה סגנון שרשרת מתאימה לכם יותר מאחרים.

עגול או אליפסה – חפשו שרשראות המאריכות את הפנים כמו אלה שבין 20 ל- 40 ס"מ. זה יעזור לכם למסגר את הפנים ללא מאמץ וליצור צורת V שמפילה את העין.

מרובע או מלבן – סגנון קולר או שרשרת קצרה יותר, יעזור לרכך את התווים החדים יותר בפנים, ולהדגיש את הצוואר, כך שיראה ארוך יותר.

שרשרת צורת לב – לאנשים עם פנים מרובעות או מלבניות, אם הפנים שלכם מעוצבים יותר באופן זה, נסו שרשראות קצרות יותר, זאת כדי לעזור באמת לרכך את זוויות הפנים.

חשבו על גודל הצוואר שלכם בבחירת שרשרת מתאימה 

בדרך כלל, מומלץ להקדיש זמן לקניית שרשרת למדידת צווארכם (קראו על כך באתר https://jackson.co.il). זה לא צריך לקחת זמן רב מידי, וזה יכול להיות שווה את זה. הדרך הפשוטה ביותר לעשות זאת, היא להשתמש בסרט מדידה ואז לכרוך אותו מקרוב סביב הצוואר.

לאחר ביצוע מדידת הצוואר, מומלץ להוסיף לו כארבעה עד חמישה סנטימטרים ויהיה לכם אורך טוב לתליון או שרשרת. כמובן שתצטרכו לקחת עוד כמה פרמטרים כמו גובה ואופן התסרוקת וסוג הנעל שתלבשי.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן