מצבות מעוצבות

הרעיון של מצבה הוא התגלמות של מותו של אדם אהוב וניתן לראות בו סמל לאובדן. בשנים האחרונות עברה המגמה ממצבות למצבות מעוצבות. אלה מיוצרים מתוך מחשבה על יצירתיות ואסתטיקה. ישנם עיצובים רבים שהפכו פופולריים עם הזמן והם נעים בין פשוטים למשוכללים.

עיצוב מצבה – כל מה שצריך לדעת

עיצוב מצבה הוא תהליך שלוקח זמן ומסובך. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון לפני תכנון אחד, כגון עיצוב המצבה, מיקום הקבר וסוג האבן בה נעשה שימוש, כמו אבן או עץ ואת הצבעים הרצויים.

השלב הראשון בעיצוב מצבה מאבן אחת הוא בחירת עיצוב מתאים עבורה. לאחר ההחלטה על עיצוב, חשוב לשקול כמה גדול או קטן אתה רוצה את סמן הקבר שלך והאם אתה רוצה אותו בהתאמה אישית או לא. 

אם אתם רוצים שהמצבה שלכם תהיה מותאמת אישית, אז חשוב לבחור בחברת גילוף באבן. האבנים הנפוצות ביותר המשמשות בהלוויות הן אבן גיר, אבן חול וגרניט. כמה דוגמאות לעיצובים מתאימים למצבות כוללות: כנפי מלאך, יונה עם ענף זית במקורו והילה סביב ראשו ועוד.

החשיבות במצבות מעוצבות

העיצוב של מצבה הוא יותר מסתם הצורה והגודל. זה על האישיות שאתה רוצה להציג עבור המנוח. ניתן לבחור את הצורה והגודל של מצבה כדי ליצור תמונה או לתקשר רעיון. הדבר החשוב ביותר בעיצוב מצבה הוא שהיא תהיה ייחודית ואישית לאדם הנזכר. זה אומר שזה לא קשור רק למה שאתה רוצה להגיד, אלא גם איך אתה רוצה להגיד את זה.

עיצוב מצבה הוא עיצוב המשקף את זיכרונותיו של אדם. הוא מספר את סיפורו של האדם שנקבר וכיצד הוא מת. עיצוב זה יכול לשמש כדי לעזור לאנשים לזכור את יקיריהם, במיוחד כשהם כבר לא איתנו. 

 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן