חדרים מעוצבים לילדים

כבר כמה חודשים שאתם מסתגלים לחיים החדשים עם תינוק חדש בבית. אין ספק שמדובר על דבר מרגש וממלא במיוחד, למרות החוסר בשעות השינה והשינוי המשמעותי והמבורך באורח החיים שלכם. בכל חודש כמעט אתם חווים דברים חדשים יחד עם הילד החדש כמו תקופת הגזים המאתגרת, שלב ההתפתחות והסקרנות שהילד מתחיל לגלות ולחקור את העולם, שלב בקיעת השיניים המשמח אך גם הכואב והרגע בו הילד עובר לחדר שינה שהוא רק שלו.

הורים רבים מתלבטים בנוגע להעברת הפעוט לחדר משלו, יש כאלו שרוצים לעשות זאת כבר בגיל חצי שנה כשהילד כבר מעט יותר עצמאי, ויש כאלו שיעדיפו לחכות עד לגיל שנה כדי להמשיך ולהיות כמה שיותר קרובים אליו בשעות הלילה. כך או כך, ברגע שמחליטים להעביר את הילד לחדר שלו – יש להיערך לכך בהתאם ולהכין לו את החדר המושלם באמצעות ריהוט מעוצב של בייבי לי.

בחירת ריהוט איכותי

כמו שאנחנו רוצים ליהנות משנת לילה רצופה וטובה, כך נרצה שהילד שלנו ייהנה משינה איכותית ונעימה על מיטה המתאימה לו. לקראת גיל חצי שנה מומלץ להעביר את התינוק מעריסה למיטת תינוק, כיוון שבשלב הזה הוא כבר גדול יותר והעריסה קטנת ממדים ולא מספקת לו מספיק מרחב להתנועע או להתהפך.

כשמעצבים את החדר המושלם לילד, חשוב לבחור עבורו את מיטה איכותית וגדולה מספיק נוסף על בחירת מזרן איכותי ואורטופדי שיעניק לתינוק שינת לילה טובה. נוסף למיטה, כדאי לעצב את החדר על פי קונספט מסוים תוך בחירת רהיטים בעיצוב אחיד כמו שידת החתלה ו\או ארון או שידת אחסון התואמים לסוג מיטת התינוק שנבחרה.

טקסטיל ואקססוריז

כדי להוסיף לחדר מראה מעוצב ומעניין יותר, מומלץ לבחור גם פריטי טקסטיל מיוחדים מהקישור הזה שיוסיפו יופי לכל החדר וידגישו את הקו העיצובי בו. לדוגמה הוספה של וילונות דקורטיביים בצבעים עדינים יוכלו להדגיש את הריהוט שקיים בחדר, וגם ישמשו כדי להחשיך את החדר במהלך שנת היום של התינוק.

כדי להשלים את העיצוב, כדאי להוסיף גם כמה פריטי אקססוריז מעניינים כמו מדבקות צבעוניות, תמונות מיוחדות, בובות מתוקות או כל פריט אחר שיוסיף ייחודיות וסטייל לחדר.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

מופע קסמים: למי זה מתאים?

מופע קסמים הוא סוג מיוחד של מופע שבו הקוסם אינו משתמש באביזרים או בתחבולות, אלא מסתמך על כוחות התפיסה, האינטואיציה והדמיון שלו. הקהל צופה בקוסם

קרא עוד»
דילוג לתוכן