חוג אנגלית לפני העלייה לחטיבה

לימודי אנגלית בחטיבה שונים לגמרי מלימודי אנגלית בבית הספר היסודי ולכן חוג אנגלית לכיתה ו לפני העלייה לחטיבה הוא מאוד מתבקש עבור תלמידים רבים. לרוב חוגי אנגלית הם חוגים המשלבים חוויה עם למידה גם יחד מה שמאפשר לכל תלמיד למצוא את מקומות בחוג ולהתחבר לתכנים ולשיטות הלמידה השונות. עבור תלמידים רבים חוג מעין זה הוא מקפצה של ממש לפני העלייה לחטיבה. מגוון רב של חוגים תוכלו למצוא באינגליש סנטר, זהו בדיוק הזמן להכין את ילדיכם לשלב הבא.

 

מדוע לבחור חוג אנגלית לפני העלייה לתיכון?

מרבית בתי הספר מתחילים את לימודי האנגלית כבר בכיתה ג' אך תלמידים רבים אינם מצליחים להתחבר לשפה החדשה ואינם רוכשים אותה כראוי בגילאי היסודי. כאשר הם מגיעים לחטיבה הם מגלים כי ישנו פער משמעותי בין המקום בו הם נמצאים לבין המקום בו המערכת דורשת מהם להיות. ככל שהפער של התלמיד גדול יותר כך התסכול והייאוש שלו מהשפה הופכים להיות גבוהים יותר. פעמים רבות ניתן אף לראות תלמידים אשר מוותרים לגמרי על הניסיון להשתלב בלימודי האנגלית.

על מנת להצליח להגיע לחטיבה כראוי מומלץ לשלוח את הילדים שלנו לחוג אנגלית אשר יעזור להם מצד אחד להשלים ולצמצם את הפערים שנוצרו ומצב שני גם לחוות את השפה בצורה חיובית יותר. פעמים רבות החוויה של הלימודים אף חשובה יותר מצמצום הפער כיוון שהיא מאפשרת לילד להרגיש כי הוא אכן מסוגל.

 

בחירת חוג אנגלית

העלייה לחטיבה היא צעד משמעותי עבור כל ילד. כאשר מדובר בילד שחווה קשיים לימודיים החוויה הופכת משמעותית אף ותר כי היא מלווה בפחדים וחששות רבים. על מנת לעזור לילד שלנו ולהקל עליו את המעבר מהיסודי לחטיבה חשוב שנעזור לו לצמצם את הפערים אשר נוצרו במהלך שנות לימודיו. חוג אנגלית לילדים מאפשר לילד גם ללמוד מצד אחד אך גם לעשות זאת בהנאה מצד שני. באינגליש סנטר אנו עובדים עם מגוון רחב של שיטות לימוד ייחודיות ומהנות אשר יעזרו לילד שלכם להתקדם קדימה, להדביק את הפער וכמובן לחזק את תחושת המסוגלות שלו לפני שהוא עולה לחטיבה.