שתלים לא רק אסתטיקה

לשיניים יש תפקיד חשוב מאוד לצורך תקינות הפעילות של כל חלל הפה, ולכן כאשר חסרה שן אחת או יותר יש להשלימה באופן מקצועי ואיכותי כדי למנוע את הפגיעה בפעילות השגרתית של הפה, ובנוסף גם כדי למנוע פגיעה במראה האסתטי החיצוני כתוצאה ממחסור בשיניים. תהליך השתלת שיניים הוא אחד מהפעולות המאפשרות השלמה של שיניים חסרות והוא כולל החדרה של שתל דנטלי בלסת, ולכן רק מומחים בתחום הרפואה הדנטלית מוסמכים לעשות זאת.

מה תפקידם של השתלים בפה?

השתלים המותקנים בפה מחליפים למעשה את שורש השן שחסרה אם בגלל חבלה, מחלה או בעיה גנטית. השתל הדנטלי מהווה את נקודת העיגון החסרה באמצעותה כותרת השן ניצבת במקומה, שזהו החלק הבולט בשיניים הנראה על גבי החניכיים. חשוב לזכור כי שתלים לא רק אסתטיקה, אלא גם מאפשרים למטופלים לבצע עם הפה מגוון פעולות יומיומיות חיוניות כמו אכילה, שתייה, דיבור ועוד.

שיטות להשתלות שיניים 

הודות להתפתחות הטכנולוגיה בתחום הרפואה הדנטלית, קיימות שיטות שונות וחדשניות המאפשרות לבצע השתלת שיניים בצורה איכותית, מקצועית ומהירה:

  • השתלת שיניים ביום אחד – תהליך השתלת שיניים לוקח לרוב זמן, כך שהמטופל נהנה משיניים משוקמות כעבור מספר חודשים. באמצעות טיפול חדשני של השתלת שיניים ביום אחד, קיימת אפשרות לבצע השתלת שיניים בטיפול אחד בלבד ללא זמן המתנה בין חיבור השתל לשיקום.
  • השתלת שיניים All on 4 – כאשר מטופלים סובלים ממחסור של כמה שיניים הסמוכות זו לזו, ניתן להשלים אותן באמצעות השתלה של 4 שתלים דנטליים בלבד ללא צורך בהשלמת כל מספר השיניים החסרות בפה.
  • השתלת שיניים ממוחשבת – שיטה ייחודית ומתקדמת המאפשרת לבצע השתלת שיניים בצורה מדויקת, גם כאשר מדובר על מקרים מורכבים.

כיצד למצוא מומחה בתחום השתלות שיניים?

כיוון שהשתלת שיניים איננה מקנה רק מראה אסתטי וביטחון עצמי אלא גם איכות חיים ובריאות, חשוב לפנות אל רופאי שיניים מומחים בתחום השתלות השיניים. במרפאת המומחים של ד"ר ג'רי כהן קיים צוות מקצועי ומיומן, ובשילוב של מיטב הטכנולוגיה בתחום מדובר על פתרון יעיל ובטוח לכל בעיה דנטלית.

 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן