כורסאות מעוצבות

כורסאות מעוצבות הנמצאות בחדר המגורים הן בדרך כלל בצבעים בולטים ולכן יוצרות קונטרסט מעניין עם הספה הארוכה הממוקמת בסלון.

 

עיצוב של הסלון

בשנים האחרונות מעצבי פנים יוצרים עיצוב טרנדי ואופנתי בבתים רבים. המגמה היא לא ליצור צבעים אחידים ומונוטוניים של כל פריטי הריהוט, אלא ליצור קווים עיצוביים יפים ומסקרנים.

המטרה היא לשלב צבעים מנוגדים אשר יוצרים יחד הרמוניה נפלאה ולכן אם הספה היא לדוגמה בצבע אפור, משלבים לידה שני כסאות בגווני חרדל או טורקיז והמראה הוא יפהפה.

לכן כדאי לרכוש כורסאות מעוצבות בגוונים מיוחדים כמו כחול, תכלת, צהוב, חרדל ועוד בעלי רגלי עץ או ניקל. הריפוד של הכורסאות הוא בטיב מעולה מבדים איכותיים שנוח מאד לשבת עליהם. יש בדים חלקים ואחרים עם הדפסים צבעוניים או טקסטורות. קיימות כורסאות גבוהות בעלות משענת נעימה שכיף להישען עליה ולנוח וכורסאות בעלות גב נמוך יותר. חלק מהריפודים מחוברים לכורסה כמות שהם ואחרים נתפרים פנימה וכך יוצרים צורות פנימיות בתוך הריפוד.

אפשר להוסיף גם שטיח מעוצב שמתאים לעיצוב הריהוט בסלון, זה יוסיף מראה ביתי.

 

כורסאות יפהפיות

רוב הלקוחות מעדיפים כורסאות בעלות ריפוד איכותי, אך יש גם אחרים שמעדיפים כיסוי שהוא דמוי עור. קיימות גם כורסאות מסוג זה בעלות רגלים יציבות מעץ אורן בגוונים כמו אפור, חום, כאמל ועוד.

כדי ליצור נוחות מרבית לבני הבית ולאורחים, רוכשים בדרך כלל כורסאות בגדלים המתאים למבוגרים או כורסאות רחבות המתאימות גם לישיבה של שני אנשים. הכורסאות הללו בולטות במרחב ואפשר להניח שתי כורסאות בצד אחד של הספה או כורסא אחת בכל צד. אופציה נוספת היא ליצור שורה של כמה כורסאות מול הספה, במיוחד בחדרי מגורים שאין בהם טלוויזיה כיוון שמכשיר זה ממוקם בחלק אחר של הבית לנוחותם של בני הבית.

 

לפרטים נוספים, הנכם מוזמנים להכנס ל:https://www.home-deal.co.il/.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן