התמודדות עם נדודי שינה

על מנת לחיות ולהתנהל בצורה נורמלית ישנם כמה צרכים בסיסיים שצריכים לבוא על סיפוקם. אנחנו צריכים לשתות, לאכול וכמובן לישון. מחסור או ליקוי באחד מהצרכים הללו, ביכולתו לשבש את איכות חיינו ולשנותה מקצה לקצה. התמודדות עם נדודי שינה זו אחת ההתמודדויות הקשות והמתסכלות ביותר שידע האדם. מחסור בשינה עלול לגרום לנו ללא מעט תופעות וליקויים שונים בין אם נפשיים ובין אם פיזיים. 

אם גם אתם סובלים מנדודי שינה ולא מוצאים את הפתרון הנכון ברפואה המערבית, או אם נמאס לכם לקחת כדורים ולהתמודד עם תופעות לוואי אחרות, כדאי שתכירו את כוחות המרפא שיש לדיקור סיני.  לדיקור סיני  יתרונות רבים גם על הגוף וגם על הנפש.  

נדודי שינה – מה זה אומר?

נדודי שינה באים לידי ביטוי בעצם כהפרעת השינה בלילה. נדודי שינה יכולים להיות הפרעה עצבית עצמאית או גם תסמין לפתולוגיות אחרות. לעיתים קרובות, נדודי שינה יכולים להופיע בעקבות תסמונות כאב במחלות במפרקים או בעמוד השדרה. 

נדודי שינה נחשבים היום לאחת המחלות הנפוצות ביותר בחברה המודרנית. בין 15% ל-30% מהמבוגרים ו-10% עד 23% מהמתבגרים ברחבי העולם סובלים מדרגות שונות של נדודי שינה. כאשר אנחנו רוצים לחקור את השינה שלנו, אל לנו להתייחס למספר השעות שישנו. אלא למצבנו ברגע שאנחנו מתעוררים. איכות השינה היא החשובה והמשפיעה ביותר על הסקת המסקנות. שינה טובה ואיכותית אמורה להוביל אתכם לבוקר בו אתם קמים בתחושה של חידוש אנרגיות אחרי הרפיה טובה ומלאה.

דיקור סיני כטיפול פלאים

טיפול בנדודי שינה באמצעות דיקור סיני מוכיח את עצמו בכל פעם מחדש. עם טיפול נכון באדם הסובל מנדודי שינה, בתוך זמן קצר אותו אדם יחוש עליה במצב הרוח, הקושי לקום בבוקר יפחת ומשך היום יהיה מלא באנרגיה. כל זאת בזכות טיפולים שיביאו אתכם לשינה יותר איכותית וארוכה.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן