מטפלים זוגיים – איך?

מערכת היחסים בין שני בני זוג מתחילה מהתאהבות, מכאן הדרך לחתונה יכולה להיות קצרה. אולם חשוב להבין כי אין זה די באהבה יוקדת, היא לא תמיד מסתדרת באופן טבעי.

כאן במאמר זה נכתוב על מטפלים זוגיים – איך?

זוגיות לאורך זמן

זוגיות לאורך זמן איננה עניין של מה בכך, במיוחד אם יש גם ילדים בתמונה. על הזוגיות יש לעבוד כל העת, אין היא דבר המובן מאליו. מדובר בתחזוקה לכל דבר ועניין, ועל שני הצדדים לקחת חלק.

דרכים לתחזוקת הקשר

אם תפנו לייעוץ זוגי תבינו שקיימות דרכים שונות לתחזק את הקשר, אולם רבים אינם מודעים לכך ואינם יכולים לזהות מאין נובעות הבעיות השונות. זהו הזמן לפנות ליועץ זוגי לפני שהקשר עלול להתדרדר.

מהי שפת הזוגיות?

שפה זוגית איננה עוסקת רק במילים, יש לשים לב לתנועות הגוף של בני הזוג, לרגשות אותם הם מביעים, ולשים לב להתנהגות, כל אלה מעידים על בעיות הקיימות בין שני בני הזוג.

טיפול בבעיות עמוקות

מומלץ לפנות לייעוץ זוגי בהקדם, טרם המצב יתדרדר. יועץ זוגי הוא בעל יכולות לטפל בבעיות עמוקות, הוא ייכנס לעומק הבעיה, לשפה ולתקשורת, וכיצד שולטים על כל אלה.

שפה זוגית היא כלי מועיל

רצוי מאוד לפנות ליועץ זוגי, הוא יסייע לכם לבנות זוגית חדשה ומועילה, כל זאת בכדי לשפר את מערכת היחסים ולמצוא את הפתרון הטוב יותר עבורכם.

העברת מסרים

חשוב להבין את השפה הזוגית גם באמצעות מסרים שמעבירים אחד לשני, כל אחד מבני הזוג יתייחס לשני מתוך כבוד, ויש לסייע להם לשמוע אחד את השני ולגלות הקשבה.

מציאת פתרונות

באמצעות ייעוץ וליווי של מטפל זוגי מקצועי ניתן גם למצוא שלל פתרונות על מנת לשפר את התקשורת בין השניים, וכך גם להתקדם למקום טוב יותר.