עדשות מגע עם צבע – כמה מיתוסים שחייבים לנפץ

עיניים הם אחד האיברים הכי רגישים בגוף שלנו ואכן כל חיינו לימדו אותנו לשמור עליהן מכל משמר. הטכנולוגיה והקדמה הביאה איתה כל מיני רעיונות פורצי דרך המצריכים מאיתנו לצאת מאזור הנוחות שלנו ולראות שבאמת לא קורה כלום. לדוגמא – אחרי המשקפיים הגיעה פריצת דרך הנקראת עדשות מגע. יוצאים מאזור הנוחות ומקבלים ראייה מושלמת במקסימום נוחות. כמובן שתחום היופי נכנס לתמונה זמן לא רב לאחר מכן ויצר את עדשות המגע הצבעוניות. בואו ננפץ כמה מיתוסים לגביהן:

עדשות מגע עם צבע לא יהרסו את עיניכם


נכון, כל הרעיון הכללי של להניח עצם זר על העין מתקבל אצל חלקינו בהססנות קלה. השנים האחרונות הוכיחו שעדשות המגע בטוחות מאוד לשימוש ואף מומלצות (כמובן כשמקפידים על כללי ההיגיינה והזמנים). זמן לא רב אחרי יציאת עדשות המגע השקופות, יצאו כמובן עדשות מגע המספקות גם שינוי מראה בכך שהן צבועות בצבעים טבעיים יותר וטבעיים פחות. להניח עצם זר עם צבע על הקרנית העדינה שלי? באמת מפחיד. אך הרבה מאוד מחקרים וחברות אופטיקה ענקיות מוכיחות לנו שוב ושוב שאין סכנה בהרכבת עדשות מגע עם צבע.

 

עדשות מגע עם צבע זה לפורים


עוד מיתוס שיש לנפץ הוא ההנחה הרווחת שעדשות מגע עם צבע מיועדות לחג פורים בלבד ורק למי שהראייה שלו טובה בלי קשר לעזרים חיצוניים. כמובן שישנן עדשות מגע צבעוניות אשר לא מיועדות לראיה אלא רק לצרכי יופי. בדרך כלל הן יהיו גם בצבעים קיצוניים וצורות משונות. אך חברים אין זה אומר שזהו המוצר היחיד בשוק. קיימות היום עדשות מגע עם צבעים טבעיים ביותר המיועדות לראייה ממש כמו עדשות המגע המוכרות.

 

בקיצור, אין ממה לחשוש. רק וודאו שאת עדשות המגע שלכם אתם רוכשים ממקור מהימן בעל ניסיון והמלצות. 

 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן