טעויות נפוצות שאתן עושות בשמירה על בגד הים

הרבה מאוד בחורות, נשים, בוחרות לרכוש מדי שנה בגד ים חדש. הן עושות זאת מסיבות שונות, בין היתר מתוך כוונה להתחדש בכל שנה בבגד ים אחר, אך לא פעם זה נובע גם מהעובדה שהן לא מצליחות לשמור על בגד הים שברשותן, ועל כן הן חייבות לקנות חדש.

מי שהולכת הרבה לים או לבריכה, מן הסתם תצטרך להשתמש בבגד ים לא מעט, מן הסתם, זה עלול לייצר בלאי עם הזמן. גם בגדי ים לסאפ לנשים למשל באיכות טובה עלולים להיהרס בצורות שונות. אלא אם מקפידים לשמור עליהם. במקרה כזה, הסיבה היחידה לרכוש בגד ים אחר, חלופי, תגיע כאשר יהיה שינוי במשקל ובמבנה הגוף, או בגלל שהוא כבר לא יהיה אופנתי ומתאים לגילה.

כאמור, ישנן דרכים שונות כיצד לשמור על בגד ים. זה מתחיל כבר מהשלב שרוכשים אותו, ומן הסתם, יש להקפיד על כך בכל פעם כשמסיימים להשתמש בו. בין אם משתמשים בו בבריכה או בים. כאן המקום להדגיש, בשני המקרים יש חומרים במים שיכולים לגרום נזק לבגד ים עם הזמן, למשל המליחות של המים בים או הכלור של הבריכה.

איך שומרים על בגד ים בצורה נכונה

ראשית, מקפידים לשטוף ולנקות אותו בסיום כל שימוש. עושים את זה לא רק בגלל שזה יותר נעים להשתמש בו אחר כך, אלא גם בשביל להסיר ממנו את החומרים אשר נדבקים אליו בזמן השימוש.

שנית, יש לייבש אותו בסיום כל שימוש. אומנם בגד ים עם הזמן מתייבש, יותר מהר מבגד רגיל ועדיין צריך לתלות אותו לייבוש, רצוי גם לסחוט ממנו את המים בשביל שהם לא ייספגו בו.

שלישית, יש להקפיד על כביסה בחומרים מתאימים. במקרים רבים הכביסה הטובה ביותר עבורו תהיה ביד ולא במכונה, זה הרבה יותר עדין וזה נעשה באמצעות תכשירים מתאימים יותר.

ארבע, רצוי להקפיד על כך שהוא יהיה מקופל היטב, שהרצועות לא ייתפסו וששום דבר לא ייקרע בטעות. אפשר גם לתלות אותו על קולב בשביל לשמור עליו ישר וחלק.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן