מופעי חנוכה 2019

עונת הפסטיבלים והמופעים הגדולים עומדת להתחיל. אומנם אנחנו עומדים לפני חגי תשרי, אך תהיו בטוחים שהמפיקים, הבמאים והשחקנים כבר מתכוננים לחנוכה, חג הפסטיבלים הגדול.

מדי שנה נערכים בחנוכה אינספור אירועים לילדים, בין אם מדובר בפסטיגלים, הצגות ילדים, מופעי רחוב ועוד שורה ארוכה של אירועים אשר ניתן ליהנות מהם, בין אם באולמות הגדולים, בין אם זה מתחת לכיפת השמיים בשורה ארוכה של מקומות ובין אם זה בחוצות הערים, בשורה של פסטיבלים ואירועים שמיועדים לכל הילדים. כך למשל, בחיפה נערך בתקופה זו פסטיבל חג החגים, שכולל הופעות שקשורות הן לחנוכה, הן לחג המולד והן את חגי האסלאם באותה עתה, חודש הרמדאן ועיד אל פיטר.

הורים אשר רוצים לקחת את ילדיהם לאירועים שונים בחג, צריכים לעשות את זה בחוכמה. הן בשביל שלא יצטרכו לבזבז יותר מדי כסף, הן בשביל שלא יצטרכו לבזבז יותר מדי זמן, וכן כמובן, בשביל שהילדים שלהם ייהנו. לכן חשוב לדעת מה מציגים בכל מקום, מה יכול להתאים לילדים וכיצד אפשר לחסוך בעלויות.

לפני שנציג כמה נקודות שיכולות לעזור לכם לקראת חנוכה 2019, צריך לומר, ככל שתרכשו כרטיסים מהר יותר, כך תוכלו לשריין לעצמכם מקומות באירועים ובהופעות החשובות שנערכות בתקופה זו.

ראשית, רצוי מאוד לעבור על כל לוח המופעים הצפוי לחנוכה 19, כך תדעו מה בדיוק מציג, מה בדיוק עולה באותה תקופה על הבמות בישראל. חלק מהמופעים כמו חפש את המטמון חנוכה 2019 ירוצו אך ורק בחנוכה, אחרים לעומת זאת, ימשיכו גם לאחר מכן. עם זאת, מאחר ובתקופה הזו הילדים בחופשה, סביר להניח שיהיה לכם הרבה יותר נוח לקחת אותה בתקופה זו ולא בתקופה אחרת.

שנית, חשוב שתבדקו איפה כל מופע מציג, עד כמה יהיה לכם נוח להגיע אליו עם הילדים שלכם, בשביל שלא תצטרכו לבזבז זמן יקר על הכביש, ובשביל שלא תצטרכו להגיע אל מקומות שאינם מתאימים לכם או לילדים שלכם. תוכלו למצוא על כך מידע באתר https://www.kzat-tarbut.com/.

שלישית, בהרבה מקרים אפשר ליהנות מהנחות שונות שיחסכו לכם לא מעט כסף, בין אם זה דרך העבודה או דרך ארגונים וחברות שונות. רצוי לבדוק את זה לפני שקונים כרטיס במחיר מלא.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן