עגילי חישוק – מתאים לכל כלה, האמנם?!

כל כלה מחפשת את הפריטים המושלמים שישלימו את המראה שלה ביום נישואיה. אין ספק שלכל פריט ולכל אביזר יש מקום של כבוד והרבה משמעות להופעה שלה. והתכשיטים – כבודם במקומם מונח. לכל תכשיט יש תפקיד חשוב ובעל משמעות למראה המנצח של הכלה. ואיך אפשר בלי לשים במרכז הבמה את העגילים? כן, זוג עגילי נשים ממלא תפקיד קריטי בהופעה, והוא תורם כל כך הרבה למראה של הכלה, ולזוהר שישרה על פניה במהלך החתונה.

האם מתאים עגילי חישוק?

אחד מסוגי העגילים המוכרים והפופולאריים הם עגילי חישוק. מדובר על עגילים שהמבנה הבסיסי שלהם הוא בצורת החישוק, והוא מתעגל סביב תנוך האוזן בחן. בבואנו לבחור עגילים נוכל לשים לב למבחר עצום של עגילים שקיים, וכן לסוגים מגוונים ולעיצובים שונים. אך גם בתוך כל סוג וסגנון נגלה עולם שלם של עיצובים ואפשרויות. ואכן, עגילי חישוק יש במגוון כה רחב, והם מאפשרים לכל כלה לאתר זוג עגילים מוצלח ומתאים במיוחד. לפי טעמה, לפי מבנה הפנים שלה וכן לפי הצבעים הרצויים להשלמת ההופעה.

איך לבחור עגילי חישוק לכלה?

  • גודל החישוק – חישוק יכול להיות סולידי וצמוד לתנוך האוזן, אך הוא עשוי להיות בעל קוטר רחב יותר, ולהתרחק מתנוך האוזן כלפי מטה. ככל שהוא גדול יותר כך הוא דומיננטי יותר וניכר יותר לעין.
  • המרכיב – אמנם זהב היא מתכת שימושית ופופולארית מאוד ליצירת תכשיטים, במיוחד כאשר מדובר על עגילי חישוק לכלה. אבל לצד הזהב ניתן להבחין בכסף, רודיום וכן חומרים נוספים כמו פנינה, יהלומים שמשלבים אותם בגוף התכשיט. 
  • התבליט – יש חישוקים דקיקים ויש עבים. חישוקים חלקים וחישוקים עם מרקמים מיוחדים. לכל חישוק יש עיצוב משלו ומראה אחר. כך שבבואנו לבחור עגילי חישוק לכלה השמים הם הגבול. כל כך הרבה סוגים ומינים של עגילי חישוק מוצעים בשוק, ונוכל לבחור דגם מוצלח ואהוב.
  • תליון – עגיל חישוק הינו ייחודי בכך שניתן לתלות עליו תליון. תליון מוסיף כל כך הרבה, והוא מאפשר לנו להשיג מראה נהדר ומיוחד. התליון ינוע הנה והנה ויחמיא להופעה.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן