הרמת חזה

נשים רבות עושות הגדלת חזה משלל סיבות, כאשר הראשונה שבהן היא בעיקר חזה נפול ושמוט. סיבה זו היא הראשונה שמביאה נשים רבות להחליט לעבור ניתוח להרמת חזה. במאמר זה נסקור אחר הדרכים הטובות לעשות את זה.

הרמת חזה 

חשוב לדעת למה לצפות בהליך הרמת חזה. במהלך ההתייעצות שלכם עם ד"ר המנתח, תהיה לכם ההזדמנות לתאר את מה שאתם רוצים מעצמכם ולשאול את כל השאלות שיש לכם. האם לעשות הגדלה או שמה מתיחה קלה וכדומה.

תוכלו לשתף את היעדים האסתטיים שלכם כך שניתן יהיה לפתח תוכנית כירורגית מקיפה. במהלך הרמת חזה ללא שתלים, יוסר כמות גדולה של עור מאזור החזה, וזה יכול להשאיר את השדיים שלכן קצת יותר קטנים ממה שהם. 

עם זאת, אם תרצו שינוי משמעותי יותר בגודל השדיים שלכן, כדאי לכן לשקול הקטנת חזה או הגדלת חזה באמצעות ניתוח הרמת חזה.

איך הנוהל עובד 

הרמת חזה, מאפשרת להרים את רקמת השד ולסדר אותה מחדש בכדי להעניק מראה צעיר יותר. חשוב לדעת שלא מוסרת רקמת שד בהליך, אך עודפי עור כן מוסרים והעור שנותר יהיה מהודק יותר. מיקום הפטמה יהיה משופר יותר וניתן להקטין אותה אם תרצו בכך.

ההליך יוצר שדיים שנראים דומים בגודלם או מעט קטנים יותר. השדיים נראים קומפקטיים יותר, צעירים ומופיעים יותר כצורה טבעית של בחורות צעירות יותר.

עלות 

ישנן קליניקות רבות כמו אסטרה מדיקל למשל, כאשר לכל אחת יש את ההעדפות שלה על פני המתחרים. ריבוי המרפאות המבצעות ניתוחים אלה, גרמו למחירי ההשתלות והניתוחים בחזה לרדת מאוד בשנים האחרונות. דרך זו מאפשרת לכל אחת לעשות את הניתוח שתמיד חלמה עליו ולהתחדש בחזה מעוצב ושנראה טוב יותר.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן