ג'קט פליז או פוטר?

תחום הביגוד הוא תחום אשר רלוונטי לכל האנשים,בעיקר לאלו שחשובה להם הנראות מצד אחד אך לא מוכנים לותר על נוחות. בכל מה שקשור לביגוד חורף שכולל פעמים רבות שכבות יכול להיווצר סוג של בלבול שכן לעיתים יש דברים מאוד דומים במהות אך יחד עם זאת שונים כמו למשל ג'קט, מעיל ופוטר.

אז מה זה בעצם ג'קט?

ג'קט הוא למעשה פריט לבוש מאוד מוכר ונפוץ הנלבש על פלג הגוף העליון, הוא מחמם אך לרוב פחות ממעיל. הוא יכול להיות עשוי מחומרים שונים כמו ז'קט ג'ינס, ז'קט מעור, ז'קט פליז לנשים, ומשתמשים בו כפריט לבוש רשמי גם לבוש יותר מהודר וחגיגי וגם לצרכי עבודה. 

מה זה פוטר?

פוטר זהו למעשה סוג של בד עבה אשר יכול להגיע במכנס או בעליונית. פעמים רבות הפוטר יהיה בסגנון ספורטיבי ומתאים יותר ליום יום. אפשר למצוא פוטר בצבעים שונים, חלק או צבעוני, עם כובע קפוצ'ון או ללא, הוא לרוב מחמם ונעים ואפשר ללבוש אותו בפני עצמו או מעליו מעיל במידת הצורך.

אז מה עדיף ג'קט פליז או פוטר

משום שמדובר בשני פריטים המיועדים ללבישה על פלג הגוף העליון, ושניהם מיועדים לחמם נוצרת לעיתים דילמה מה עדיף. אז למעשה כל אחד מהפריטים הללו הוא שימושי וכל אדם צריך להחליט מה נכון לו, מה הוא אוהב יותר מבחינת המגע, החום, הנראות והתחושה הכללית כאשר יש הבדל בין פליז לנשים לבין פליז לגברים מבחינת העיצוב. פוטר לרוב הוא מבד כותנה ועבה יותר בעוד פליז מורכב מחומרים יותר סינטטיים כמו פוליאסטר ולרוב הוא דק יותר ובעל מראה יותר אלגנטי.

הדבר הנכון הוא שכל אחד ימדוד ויבחר בעצמו מה נעים לו ומתאים לו, ובגדול לשניהם יש מקום בארון.

> ראו מגוון מעילים איכותי לנשים באמצעות אתר THE NORTH FACE!

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן