אירוע מוחי קשה

מידת החומרה של אירוע מוחי זה או אחר זו הרבה פעמים תוצאה של מידת התפקוד של המטופל בסופו של דבר. אחרי האירוע. בדרך כלל אירוע מוחי קשה הוא אירוע בו דם לא זורם למוח באופן תקין ממש כמה דקות טובות. בניגוד למה שאולי חושבים אירוע מוחי הוא כאשר דם לא זורם למוח לאורך מספר דקות מקסימום , אחרת האדם הסובל מהאירוע פשוט נפטר. 

המוח שלנו הוא ככל הנראה האיבר הכי חשוב בגוף אולי שווה רק לריאות והלב. בלי המוח שלנו אנחנו לא יכולים לעשות דבר. המוח הוא זה שמרגיש, חושב, הוא זה שמאפשר לנו לפעול בתור מי שאנחנו בעולם. איורע מוחי קשה עלול להוביל לפגיעה אותה הגוף והמוח סופגים לאורך תקופת זמן ארוכה. 

האם יש מה לעשות?

כמובן שיש מה לעשות, שיקום לאחר אירוע מוחי. מטבע הדברים הטיפול ומתן ההנחיות תואם למקרה ולאירוע, אבל במידה רבה אנחנו מדברים על מה שניתן לתת עבורו מענה רפואי שיכול לעזור במידה רבה למטופל. זה דומה קצת לפיתוח של כישרון מסוים. יש מי שלעולם לא יצליחו לרוץ הכי מהר בעולם, אבל שיגרת אימונים לאורך זמן יכולה להביא לשיפור ביצועים באופן משמעותי. המוח והגוף שלנו הם דבר מופלא שממשיך להדהים כל הזמן. תמיד ניתן לעבוד עם הגוף ולהביא אותו להישגים טובים יותר משחשבנו. 

כוח הרצון לא נפגע

אירוע מוחי קשה הוא מה שמביא איתו טלטלה גדולה ואתגרים לא פשוטים. אבל חשוב לדעת כי הרבה פעמים מי שיקבע בסופו של דבר האם תרגישו טוב בסופו של דבר זה כוח הרצון. שיגרת אימונים והתמדה תוך שמירה על קור רוח, הם מה שמביא הרבה פעמים לתוצאות טובות. אל תאמרו נואש, על ידי טיפול נכון אפשר להגיע להישגים טובים מאוד. 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן