צעצועי התפתחות לתינוקות זה בטיחותי?

צעצועי התפתחות לתינוק נדרשים וחיוניים מאוד. מדובר על צעצועים המיועדים לשימוש מתקופת חייו הראשונה והלאה. הם תורמים להתפתחות חושים שונים וביניהם, השמיעה, הראייה, המישוש ואפילו הטעם. כל צעצוע מוצג להם בדרך שונה ומספק גירוי אחר. יש הנתלים מעל לעגלה, לעריסה, למיטה. המנשא ואמצעי שכיבה והובלה שונים. ממקמים אותם בגובה מתאים אשר הינו בטוח מחד ומצליח לספק את הגירוי מאידך. אחרים מונחים על הדפנות של אמצעי הנשיאה והשכיבה  הללו ועשויים מחומרים קלים כמו קרטון עדין, פלסטיק או בד רך שאינם מסוגלים לפצוע או לגרום נזק אחר.

בטיחות מרבית

נושא הבטיחות הינו רב חשיבות בכל הקשור לאביזרים לתינוקות ובוודאי, לצעצועי התפתחות אשר נגישים מאוד אליהם. הם מיוצרים מחומרים איכותיים, קלי משקל שאינם רעילים. בכל המוצרים הללו אין קצוות חדים או אלמנטים אחרים המסוגלים לפצוע בכל דרך שהיא. אין בהם חלקים היכולים להיתלש בקלות, או חלקיקים קטנים שניתן לבלוע או להכניס לפה ולהיחנק וכן הלאה. המנגנונים פשוטים ונוחים להפעלה. התכנון והפיתוח עצמו כולל חשיבה עמוקה על כל נושא הבטיחות. הייצור נעשה אף הוא תחת בקרת בטיחות מחמירה. 

מבחר צעצועים

בקטגוריה זאת ניתן למצוא מוביילים מנגנים על בטריות, בובות ודמויות אחרות נמתחות על קפיץ, יש צעצועים עולים ויורדים, מסתובבים ועוד. יש אוניברסיטאות המכילות שלל אמצעי גירוי מקצה לקצה שניתן להציב אותם מול התינוק השוכב על גבו או בטנו. תשומת לב רבה מוקדשת לבדים ולחומרים האחרים העוטפים את המכשירים על מנת שיהיו נעימים למגע ונוחים לשכיבה. מומלץ לרכוש מוצרים אלו בחברה המשווקת צעצועים, משחקים ואביזרים אחרים לתינוקות ולילדים בגילאים שונים. ניתן להיכנס לאתר שלה ולהתרשם מהמבחר הרב הקיים ולבצע רכישה מקוונת ובטוחה.  

אולי יעניין אותך גם תחפושות לתינוקות

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן