פרגולות אלומיניום – למה הן עמידות יותר

אם אתם מתכננים להקים פרגולה בחצר הבית, או אולי במקום העבודה, בבית העסק או בכול מרחב חיצוני אחר – חשוב שתדעו כי כיום, נעשית בחירה פופולארית והיא בניית פרגולות מאלומיניום

בעבר, מי שחשב על בניית סוכך שיגן מפני השמש, מקור רטיבות או חום עז, היה חושב באופן אוטומטי על סוכך עשוי עץ. עם זאת, מאז כניסת חומר האלומיניום לתודעה – יותר ויותר אנשים הבינו כי דווקא פרגולה מאלומיניום היא זאת שתעשה את ההבדל תוך בבנייה עם החומר הקל משקל והנוח הזה – אשר ישדרג את המרחב ויאפשר לבנות סוכך חכם, בבנייה קלה שאינה יקרה.

אחת הסיבות בגינן רבים בוחרים בחומר האלומיניום עבור פרגולות, טמונה בצורך להנות מפרגולה עמידה במיוחד עשויה חומר שאינו מחליד. חומר מסוג אלומיניום, הוא זה שמאפשר את העמידות, משום שהוא אינו מחליד, אינו מתכלה והוא מחזיק מעמד לאורך שנים.

קצת יותר על אלומיניום

מי שטרם התוודע ליתרונות של שימוש בחומר כמו אלומיניום, חשוב שידע שמדובר בחומר מתכתי שידוע גם בשם 'חמרן', אשר נוצר מסגסוגות של מתכות שונות מהתעשייה. החומר הקל לבנייה, אך מצד שני הקשיח והעמיד מפני נזקים – הפך לדרך נוחה יותר להקים אלמנטים מסוגים שונים, בעוד שבאמצעותו אפשר לבנות גם פרגולות מסוגים שונים.

בכך הסוככים שנבנים, כמו גם גגונים, מרפסות, מעקות ושאר אלמנטים – נשארים חזקים יותר ומחזיקים מעמד לאורך זמן, ללא צורך לבצע פעולות שימור או החלפה של האלמנטים.

סוגים שונים של פרגולות

כיום, אפשר לבנות מגוון סוככים בגדלים וסוגים שונים, בזמן שאלומיניום מאפשר בשל גמישותו – יצירת מבנים בסגנונות שונים, ראו באתר Palso. החל מהסגנון הכפרי (זאת באמצעות אספקת פרופילים דמויי עץ), עד לסגנון המודרני, התעשייתי, האוריינטאלי ועוד. במרחבים חיצונים של מבנים אשר נמצאים במדינות המזרח התיכון – קל יותר להקים פרגולות אלומיניום, זאת בעיקר משום בהן קלות להרכבה, עמידות מפני לחות חום וקור ומספקות צל ומחסה נפלא בכול זמן.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן