כל מה שצריך לדעת על האוכלוסייה בדובאי

כעת שהשמיים נפתחו וניתן סוף סוף לחזור ולטייל במדינות שונות בעולם, החלטתם לנסות יעד חדש ואטרקטיבי שעד לא מזמן נחתם איתו הסכם איחוד מדיני. ההסכם בין ישראל לאיחוד האמירויות הערביות הביא ישראלים רבים לנסות את העיר התוססת והעשירה בעולם, הלוא היא דובאי. למרות שקיים הסכם שלום בין מדינה שהיא מוסלמית במהותה, יש להכיר קודם כל את כללי ההתנהגות ואופי האוכלוסייה של תושבי דובאי למטייל לפני שהוא מגיע אליה – ובמאמר הנוכחי נרחיב על הדברים החשובים שצריך לדעת בנושא. 

למה יש קוד לבוש בדובאי?

אם התרשמתם מהתמונות בגוגל שצולמו בסיטואציות ומקומות שונים בדובאי, וודא הבחנתם בדפוס לבוש קבוע של התושבים וכן התיירים שמגיעים לבקר בעיר. כיוון שמדובר על עיר מוסלמית התומכת בחוקי ההתנהגות הערביים המקובלים, הלבוש במקום הוא של בגדים מסורתיים הכוללים בגדים ארוכים המכסים את כל הגוף וכן כיסוי ראש, כאשר אלו תקפים הן לגברים והן לנשים.

כמובן שלא מצופה מהתיירים שמגיעים לדובאי להתלבש כמו המקומיים, אך קיים קוד לבוש צנוע שיש לכבד הכולל בגדים המכסים את הגוף וכן הימנעות מבגדים הצמודים לגוף, או בגדים שקופים או חושפניים כמו גופיות לדוגמה.

הקפדה על כללי הנימוס ומתן כבוד לתושבי המקום

נוסף על לבוש צנוע, על התיירים שמגיעים לדובאי לנהוג בנימוס ובכבוד כלפי התושבים והאוכלוסייה שבמקום. תושבי העיר מאוד מנומסים ושמחים לארח תיירים, וכדי לשמור על כללי הנימוס ולמנוע אי נעימות ופגיעה בחופשה חשוב לנהוג בהם בחזרה בכבוד על ידי שמירה על כללי ההתנהגות, ביניהם שיחה בקול נמוך וכן הימנעות ממחוות ידיים במהלך אינטראקציה מקומיים.

באילו מקומות כדאי לטייל כשמגיעים לדובאי?

דובאי מציעה לתיירים שלל מקומות מיוחדים ומעניינים לבקר בהם, וכדי למצוא מלונות בדובאי ואת המקומות השווים ביותר כדאי להיעזר בחברת תיירות המתמחה בתכנון חופשות בדובאי.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן