כל הסיבות לנסות טיפול הומאופתי בשביל הילד

כל כך הרבה מצבים רפואיים ורגשיים פוגשים אותנו במהלך שנות הגידול של הילד שלנו. כן, כל ילד חווה דלקת אוזניים או גרון, בעיות התנהגות או קשיים לימודיים. מול כל הסיטואציות הללו עשויים ההורים למצוא את עצמם אובדי עצות. מה עושים כדי לעזור לילד? איך מרפאים את הבעיה או איך משפרים את איכות החיים של הילד.

מענה רפואי קונבנציונאלי – האם זה כדאי?

יש מקרים רבים בהם ניתן להציע לילד מענה רפואי אשר ניתן לאחר ביקור אצל רופא קונבנציונאלי. אבל לא תמיד זה הפתרון. ראשית כי לא פעם אנחנו מגלים כי הטיפול לא הועיל, וכל התרופות והחומרים שהילד שלנו בלע לא הועילו והם כמובן לא תורמים מאומה לילד. אלא להיפך – הם משבשים את האיזון הפיסי של הילד ופוגעים בבריאות שלו. גם במצבים בהם המענה הקונבנציונאלי מצליח לספק מענה ניתן לדלג על השלב הזה ולפעול בצורה בטוחה יותר באמצעות טיפול הומאופתי.

מדוע כדאי לנסות טיפול הומאופתי?

  • בטיחות הטיפול – חשוב מאוד להבין כי כאשר בוחרים בהומאופתיה לילדים, חוסכים שימוש ברכיבים כימיים שנכנסים לתוך גופנו ויוצרים נזקים לא מעטים. אמנם אנחנו לא רואים אותם בעיניים, אבל הנזקים הללו קיימים ובהחלט מורגשים. כך שכדאי יותר למצוא פתרון הומאופתי אשר חוסך לנו את השימוש בתרופות אשר יוצרות נזקים בגופו של הילד.
  • פתרונות למצבים שונים – יש מגוון מצבים בחיים. יש תופעות שיש להם פתרונות תרופתיים, לעומת תופעות כאלו אשר אין להם טיפול ברפואה הקונבנציונאלית. וזה אומר שכדאי יהיה לנסות טיפול הומאופתי אשר יאפשר לנו למצוא מענה לתופעה. כי אפשר למצוא פתרונות לתופעות שונות ולרפא את המצב הקיים. כך שאם הילד מתמודד עם תופעות שונות אשר לא מצאתם להם פתרון, כדאי ומומלץ לפנות לטיפול הומאופתי אשר עשוי להביא מזור ופתרון למצב. דוגמא טובה היא טיפול טבעי בדלקת אוזניים.
  • שיפור הישגים לימודיים – לכל הורה חשוב שהילד שלו ילמד ויקצור הישגים מעולים. אם כי ילדים לא מעטים מתמודדים עם הפרעות קשב וריכוז אשר פוגעים מהותית ביכולות הלימודיות שלהם. טיפול הומאופתי עשוי להביא תועלת רבה.