הכל על ציפוי קומפוזיט לשיניים

לא כולם נולדו עם שיניים מושלמות, למעשה רוב האנשים נולדו עם פגמים ובעיות בשיניים, חלק עם יותר בעיות וחלק עם פחות. במהלך השנים התפתחה ברפואת השיניים מחלקה שעוסקת במראה השיניים אשר מציעה בין היתר פתרונות שעוזרים לשפר את מראה השיניים. בין הדברים שהתפתחו זה ציפוי שיניים באמצעות חומר הנקרא קומפוזיט.

מה זה ציפוי שיניים באמצעות קומפוזיט

ציפוי לשיניים בחומר קומפוזיט זהו למעשה סוג של למינציה מאוד מאוד עדינה ודקה אשר מסייעת בין היתר למילוי שיניים על ידי הדבקה על חלקן הקדמי של השיניים. ההדבקה נעשית באמצעות חומר מיוחד וחזק במיוחד שלא מתפרק או מתנתק. את ההדבקה עושים על שיניים בריאות בלבד או כתרים לשיניים לאחר תהליך של התאמה אישית.

איך מתבצע תהליך של ציפוי קומפוזיט לשיניים

כפי שכבר ציינו תהליך ההדבקה מתבצע על שיניים בריאות בלבד, לכן טרם ההדבקה מבצע רופא השיניים בדיקה יסודית של השיניים והפה כדי לוודא שאכן אין בעיות שיניים כלשהן שיכולות להוות בעיה ולהשפיע על ההדבקה. לאחר מכן יש תהליך של ניקוי השיניים המיועדות להדבקה והתאמה של הצבע המתאים ביותר לשן כך שהוא ישתלב עם כלל השיניים. הטיפול מבוצע על ידי אלחוש מקומי.

מה היתרונות של ציפוי קומפוזיט לשיניים

ציפוי שיניים באמצעות קומפוזיט הוא בעל יתרונות רבים כאשר בין היתרונות ניתן לציין את עמידות החומר. הציפוי עמיד ומחזיק זמן למשך תקופה של 5 עד 10 שנים ולאחר תקופה זו יש המלצה לחדש את ההדבקה בעיקר את השכבה העליונה ולא את כל השכבות, תהליך החידוש הוא קל ופשוט ואין צורך בניקוי נוסף של השן כפי שנעשה בפעם הראשונה. החיים ממשיכים כרגיל מבחינה של אוכל, שתיה וכדומה. כמובן שלאנשים מעשנים, כאלו ששותים קפה ושתיה ממותקת הצבע יכול להיות מושפע מכך וזה משהו שצריך לקחת בחשבון. קראו עוד על ציפוי קומפוזיט לשיניים באתר סדרי סמייל.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בין חברים

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

אולי יעניין?

אירוח בקיבוצים

אם אתם מתכוונים לעשות טיול בצפון ואתם מחפשים מקום להתארח בו, יש לא מעט אפשרויות אירוח בצפון. אחת מאפשרויות האירוח שקיימות עבור מי שמגיע לצפון

קרא עוד»
דילוג לתוכן